×

Wyszukaj artykuł

Co się dzieje z młodą gwiazdą?

Margaret nie wystąpi na sylwestrowym koncercie w Zakopanem!

Redakcja Pinbook | 17-12-2019 | skomentuj

Margaret nie wystąpi na sylwestrowym koncercie w Zakopanem!

AKPA

OceńOstatni rok nie był zbyt łaskawy dla Margaret. Z powodu zupełnego wyczerpania swoją aktywnością zawodową, postanowiła na początku grudnia zawiesić karierę, o czym pisaliśmy tutaj. Twierdząc, że zmaga się z problemami zdrowotnymi i zmęczeniem, zniknęła z mediów społecznościowych i zrezygnowała z podejmowania się nowych projektów. O jej stan podejrzewa się również konflikt z menedżerem KaCeZetem. Okazało się teraz, że piosenkarka, która miała być jedną z największych gwiazd organizowanego przez TVP Sylwestra, nie wystąpi na koncercie. Rzecznik TVP przekazał portalowi pudelek.pl:

Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją.

  Zobacz także  


Margaret odwołała też inne swoje koncerty. Ani ona, ani władze TVP nie informują, co dokładnie dolega wokalistce.

Sylwester bez Margaret

Pomimo braku Margaret, na Koncercie Sylwestrowym Dwójki pojawi się wiele gwiazd. Widzowie TVP będą mogli zobaczyć na scenie między innymi takich artystów, jak: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Weekend i Boys, Zenon Martyniuk, Kombi, Chico and the Gipsys, Pupo, Modern Talking, Bajer Full, Boys, Milano, Piękni i Młodzi,  Jorgus, Playboys i Domenico Modugno.


Wszystko na temat:

Margaret TVP2 Sylwester Muzyka Gwiazdy Celebryci Choroba Wszystkie tagiKomentarze: