×

Wyszukaj artykuł

Wokalista Bayer Full ma rację?

Sławomir Świerzyński o epidemii: „Tak powinno być”

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

Sławomir Świerzyński o epidemii: „Tak powinno być”

AKPA

OceńCały świat jest obecnie ogarnięty epidemią koronawirusa. Niestety, choroba COVID-19 nie chce dać o sobie zapomnieć i zbiera coraz większą liczbę ofiar. Szczególnie ciężko sytuacja wygląda między innymi we Włoszech i Hiszpanii, a także w Stanach Zjednoczonych. Wiele osób przez epidemię zostało pozbawionych możliwości wykonywania zawodu. Wiadomo już, że pandemia spowoduje kryzys gospodarczy, a ekonomiści twierdzą, że nasze życie nie będzie już wyglądało tak, jak wcześniej. Niektórzy jednak próbują podchodzić do epidemii z optymizmem, albo tłumaczyć ją poprzez pryzmat religii. Jedną z takich osób okazał się wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński.

  Zobacz także  


Wokalista disco polo postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami za pomocą mediów społecznościowych.

Zobacz także: Utwory Bayer Full

Kontrowersyjne słowa

Sławomir Świerzyński udostępnił na Twitterze wpis, w którym stwierdził, że dzięki epidemii Wielki Post będzie mógł przebiegać w odpowiedniej atmosferze:

W czasie zakazanym zabaw itp. nie urządzać. „Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie.

Okazuje się jednak, że dość twarde poglądy Świerzyńskiego nie przypadły do gustu niektórym internautom. Na Twitterze zaroiło się od komentarzy krytykujących jego postawę. Ponadto, pojawiły się zarzuty, że wokalista disco polo nie jest konsekwentny i sam grał niegdyś koncerty w czasie Wielkiego Postu:

Swoją drogą pisze to facet, który pewnie ze 100 koncertów w trakcie Wielkiego Postu zagrał... Pierwsze z brzegu... (Wielki Post 2019 6.03-18.04)

Zgadzacie się ze zdaniem Sławomira Świerzyńskiego, że „tak powinno być"?


Wszystko na temat:

Sławomir Świerzyński Disco polo Muzyk Muzyka Piosenkarz Twitter Gwiazdy Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: