Wielki powrót syna!

Świat według Kiepskich - wiemy, kto zajmie mieszkanie Paździocha

Materiały promocyjne serialu

Jakiś czas temu dotarły do nas bardzo smutne wieści. Pierwszą z nich była śmierć Dariusza Gnatowskiego, czyli serialowego Boczka. Niedługo później pożegnaliśmy również Ryszarda Kotysa, który w serialu "Świat według Kiepskich" wcielał się w rolę Mariana Paździocha. Scenarzyści musieli więc jakoś na to zareagować i mają już wyjście z tej sytuacji. Właśnie pojawiły się pierwsze informacje kto zajmie mieszkanie po Paździochu. 

Kto zastąpi Mariana Paździocha? 

Okazuje się, że swoją szansę dostanie epizodyczny aktor - Sławomir Szczęśniak. Nie wszyscy jednak zapewne pamiętają, kogo zagrał w serialu do tej pory. 

Sławomir Szczęśniak pojawił się epizodycznie i zagrał Janusza Paździocha - nieślubnego syna Mariana. Jakiś czas temu przemknął w serialu, bo już wtedy, kiedy Kotys był obłożony chorobą, scenarzyści chcieli mieć jakiejś wyjście, gdyby aktor nie mógł już grać. 

Okazuje się, że teraz Janusz Paździoch nie będzie tylko postacią epizodyczną, ale na dobre zadomowi się w kamienicy. To nie będą też jedyne zmiany w serialu. Utrata takich istotnych aktorów musi skutkować tym, że znajdą się jakieś inne postaci. Dlatego właśnie plan jest taki, aby część postaci, do tej pory epizodycznych, otrzymało nieco ważniejsze role w serialu. 

Uważacie, że to dobre rozwiązanie? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO