Nowe przygody Clarka Kenta

Superman & Lois – zwiastun nowej produkcji o życiu superbohatera

Superman & Lois / Materiały promocyjne

Wielkimi krokami nadchodzi nowy serial stacji The CW „Superman & Lois” opowiadający o prywatnym życiu słynnego superbohatera i jego ukochanej. Jego pierwsze odcinki mają się ukazać już w lutym tego roku. Nic więc dziwnego, że władze stacji niedawno zdecydowały się na zaprezentowanie pierwszego zwiastuna produkcji. Zebrał on już wprawdzie wiele mieszanych opinii, ale z pewnością nie powstrzyma fanów od zapoznania się z nowymi przygodami Supermana, w którego tym razem wcielił się Tyler Hoechlin, gwiazdor serii „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” i „Supergirl”.

W roli Lois Lane zobaczymy Bitsie Tulloch. Ponadto, w produkcji pojawią się między innymi Inde Navarette, Jordan Elsass, Emmanuelle Chriqui oraz Alexander Garfin.

Kolejne wyzwanie - rodzina

W serialu „Superman & Lois” Clark Kent i Lois Lane po wielu latach walki ze złoczyńcami, staną przed największym wyzwaniem w ich życiu – wychowaniem dwóch synów, którzy właśnie wkroczyli w okres dojrzewania. Szczególnie zmartwień przysparza im fakt, że nastoletni Jordan i Jonathan w każdym momencie mogą odkryć swoje niezwykłe moce. Superman wraz z rodziną powróci do Smalville, aby prowadzić rodzinny biznes. Tam ponownie nawiąże kontakt z pracującą w banku Laną Lang i jej mężem, Kylem Cushingiem. W tym czasie Jordan oraz Jonathan poznają córkę znajomych rodziców, zbuntowaną Sarę. W serialu pojawi się również ich dziadek, Sam Lane, który niespodziewanie przybędzie na farmę Kentów, aby poprosić męża swojej córki o pomoc.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun serialu:
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO