×

Wyszukaj artykuł

Napastnik groził mu nożem

Harry Styles został napadnięty i obrabowany!

Redakcja Pinbook | 19-02-2020 | skomentuj

Harry Styles został napadnięty i obrabowany!

billboard.com

OceńBrytyjski dziennik „The Telegraph” poinformował, że Harry Styles został 14 lutego w Walentynki napadnięty i obrabowany. Tego dnia wokalista spędzał wieczór ze swoimi przyjaciółmi. W pewnym momencie został zaatakowany przez napastnika, który był uzbrojony w nóż. Mężczyzna groził nim 26-letniemu piosenkarzowi i zmusił do oddania pieniędzy. Jak donosi „Mirror”, napad miał miejsce nieopodal Hampstead Heath w Londynie. Styles nie został ranny, ale na skutek tego zdarzenia doznał silnego szoku.

  Zobacz także  


Informacje o napadzie na wokalistę One Direction potwierdził Scotland Yard. W oświadczeniu brytyjskich służb można przeczytać:

Zgłoszono, że mężczyzna po 20-tce zbliżył się do innego mężczyzny i groził mu nożem. Ofiara nie została ranna, choć obrabowano ją.

Jak podają londyńskie służby, nie udało się jeszcze ustalić tożsamości napastnika. Mężczyzna jest obecnie poszukiwany i trwa śledztwo w tej sprawie.

Nie pierwszy raz

To nie jest pierwszy raz, kiedy Harry Styles musiał przeżyć chwile grozy. Wcześniej był już prześladowany przez 26-letniego bezdomnego mężczyznę, Pablo Tarazaga-Orero, który przez kilka miesięcy z uporem spał pod domem gwiazdora, śledził go i domagał się od niego pieniędzy. W efekcie, przerażony piosenkarz zatrudnił ochronę i zaczął na noc zamykać nawet drzwi do własnej sypialni. Ostatecznie zgłosił sprawę na policję. W zeszłym roku sąd skazał stalkera - nałożył na niego zakaz zbliżania się do wokalisty na mniej niż 250 metrów.

Zobacz także: Utwory Harry'ego Stylesa.


Wszystko na temat:

Harry Styles Napad Kradzież Gwiazdy Muzyka Wielka Brytania Londyn Wszystkie tagiKomentarze: