×

Wyszukaj artykuł

Co sądzicie o ich burzliwym rozstaniu?

Stuu i Agata Fąk się rozstali. Po sporej dramie - Agata postanowiła odpuścić i iść dalej. Kusi na Instagramie

Redakcja Pinbook | 25-04-2020 | skomentuj

Stuu i Agata Fąk się rozstali. Po sporej dramie - Agata postanowiła odpuścić i iść dalej. Kusi na Instagramie

AKPA

OceńDrogie Panie! YouTuber Stuu jest do wzięcia! Jego związek z Agatą Fąk jest już tylko wspomnieniem, co zaowocowało niemałą dramą w mediach społecznościowych. Jak wyglądał do tej pory ich związek? Pojawiła się z dnia na dzień, a fani youtubera nie ufali dziewczynie – twierdzili, że ta jedynie chce się wylansować na jego plecach. Coraz częściej brylowała na Instagramie, podkreślając swoje atuty. W pewnym momencie coś się popsuło, a piękne życie u boku Stuu się skończyło. Jak wyglądało ich rozstanie? Czy Agata dalej po nim rozpacza?

 

  Zobacz także  


Stuu rozstał się z Agatą Fąk 

Niedawno youtuber w specjalnym oświadczeniu poinformował, że jego związek z Agatą dobiegł końca. Ta z kolei na swoim Instagramie zorganizowała transmisję na żywo, gdzie opowiedziała o kulisach ich związku. Przestrzegała kobiety przez chłopakiem, płakała i chwilami nie mogła się opanować. Wyszło jednak na to, że to nie jedyna osoba, która przeżywa taki stan rzeczy. Stuu wziął najwyraźniej przykład ze swojej eks i również pozwolił sobie na przekazanie kilku informacji fanom za pośrednictwem social mediów. Nie wiadomo niestety kto mówi prawdę. 

  Zobacz także  


Wiadomo jednak, że Agata postanowiła odpuścić sobie cierpienie po byłym chłopaku. Na Instagramie zaprezentowała niedawno swoje zdjęcie z dużym dekoltem i mocnym makijażem, pod którym napisała: 

Będzie dobrze 

Fani zaczęli pisać dziewczynie, że świetnie, że pokazuje swojemu byłemu co stracił. Inni z kolei życzyli jej szczęścia na nowym etapie życia. 

Czy myślicie, że niedługo i Agata postanowi zostać popularną youtuberką? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Będzie dobrze🍒 🤍

Post udostępniony przez AGATA FĄK (@fagataaa)

Wszystko na temat:

Stuu YouTube Youtuberzy Wszystkie tagiKomentarze: