Niezbyt dobra wiadomość dla fanów

Stranger Things - kiedy zobaczymy 4. sezon? Prace idą wolno...

Materiały promocyjne serialu

To nie jest dobra wiadomość dla fanów serialu. Okazuje się, że mimo tego, że sezon 4. kręcony jest już od dłuższego czasu, to końca nie widać. Wychodzi więc na to, że nie ma co spodziewać się jakiegoś niedalekiego terminu, kiedy mogłaby odbyć się premiera kolejnego sezonu znanego serialu. W końcu przed ekipą jeszcze kilka miesięcy pracy na planie, postprodukcja i wiele innych działań. Kiedy więc prawdopodobnie na Netflixie pojawi się 4. sezon serialu? 

Stranger Things - kiedy 4. sezon? 

Serialowy Dustin, czylo Gaten Matarazzo, w rozmowie z People przyznał, że pandemia mocno spowalnia prace na planie: 

To zdecydowanie wolniejszy proces niż zwykle, co wiele mówi, bo my zwykle i tak się nie spieszymy, robiąc serial. Nie jest tak stabilnie ani konsekwentnie, jak, wydaje mi się, byśmy chcieli, ale robimy co w naszej mocy i improwizujemy. I myślę, że najważniejsze jest to, że pracujemy i że wszyscy jesteśmy bezpieczni

Ekipa na plan wróciła już 28 września, a wcześniej, przed wybuchem pandemii, kręcono sceny z Hopperem na Litwie. Póki co nie wiadomo dokładnie na jakim etapie są zdjęcia - tego Matarazzo nie chciał zdradzić. Można jednak interpretować jego wypowiedź w taki sposób, że jeszcze dużo, dużo przed nimi. W końcu ta produkcja jest duża, z rozmachem, a w obecnym czasie to nie jest proste... 

A w dodatku twórcy mają ambitny plan na 4. sezon. Obejmują one kilka lokacji, ale również kilka dodatkowych osób w obsadzie. Do serialu dołączyło bowiem aż ośmiu nowych aktorów. Będzie się działo! 

Oczywiście jeśli nie będzie większych opóźnień - 4. sezon powinien pojawić się pod koniec 2021 roku. Jeśli jednak po drodze pandemia nadal będzie dawała się we znaki to nowy sezon serialu zobaczymy gdzieś... na początku 2022 roku.

Zawsze możecie pocieszyć się obecnymi sezonami, które dostępne są na Netflixie! 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO