×

Wyszukaj artykuł

Co się dzieje z aktorem?

Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Nie pojawił się na premierze filmu „365 dni"

Redakcja Pinbook | 12-02-2020 | skomentuj

Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Nie pojawił się na premierze filmu „365 dni"

AKPA

OceńTomasz Stockinger nie pojawił się ostatnio na premierze filmu „365 dni”, w którym wciela się w rolę ojca głównej bohaterki. Jego nieobecność na wydarzeniu poważnie zaniepokoiła fanów oraz media. Okazało się, że obawy te nie były zupełnie bezpodstawne – aktor trafił bowiem do szpitala. Stan jego zdrowia skomentował krótko w rozmowie z „Faktem” syn Stockingera, Robert:

Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia.

Sam Stockinger również nie zdradził dziennikarzom wielu informacji na temat swojej choroby. Powiedział „Faktowi” jedynie:

Nie będę udzielał żadnych informacji, bo choruję i muszę odpoczywać w szpitalu.

Z kolei aktorka Laura Łącz, która razem z nim gra w serialu „Klan”, wyznała w rozmowie z „Plejadą”, że zupełnie zaskoczyła ją informacja o nagłej chorobie aktora, ponieważ zdawał się być okazem zdrowia:

Kontaktowałam, rozmawiałam i czuł się dobrze. Absolutnie nie skarżył się, że coś mu dolega. Nie był pod żadnym względem schorowany. Niejednokrotnie i bardzo szczerze sobie z nim rozmawiałam i nie skarżył się na żadne dolegliwości. Niedawno zaprosiłam go na recital i był w bardzo dobrej formie. Rozmawiał o sprawach prywatnych z wielką pogodą ducha. Musi więc to być sprawa nagła i, mam nadzieję, niegroźna.

  Zobacz także  


Według informacji zdobytych przez „Super Express” aktor znalazł się w szpitalu z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Znajomy aktora powiedział dziennikarzowi:

Tomasz jest w szpitalu w nie najlepszym stanie. Miał zapalenie płuc, które przechodził

Co się stanie z jego postacią?

Stockinger od 1997 roku wciela się w „Klanie” w postać Pawła Lubicza, która jest jedną z najważniejszych w całym serialu. Twórcy produkcji nie ukrywają, że nieobecność Stockingera spowodowana chorobą wpłynie teraz znacząco na scenariusz „Klanu”. Anna Wiejowska z biura prasowego „Klanu" poinformowała w rozmowie z „Super Expressem”:

Tomasz Stockinger absolutnie nie znika z Klanu! Aktor aktualnie przebywa na badaniach lekarskich. Czekamy na jego rychły powrót na plan. Produkcja jest z nim w stałym kontakcie. Jako że Tomasz Stockinger gra główną rolę w naszym serialu, jego nieobecność musimy wytłumaczyć na ekranie. Jak bywa w podobnych przypadkach, Paweł Lubicz wyjedzie za granicę, skąd powróci najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

Wszystko na temat:

Tomasz Stockinger Choroba Gwiazdy Aktor Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: