Cuoco niebawem w nowej roli

Stewardesa - 2. sezon dopiero w 2022 roku

Okazuje się, że jeden z najchętniej oglądanych seriali na HBO w ostatnim czasie, a mianowicie "Stewardesa" pojawi się dopiero w 2022 roku. Zapowiedział to CEO Warnera - Jason Kilar na specjalnym Dniu Inwestora. Powiedział, że będzie to również wiosną, ale nie podał orientacyjnej daty. Wychodzi więc na to, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Ale jest też inna wiadomość, dobra dla fanów Kaley Cuoco. Aktorka w międzyczasie wcieli się bowiem w rolę Doris Day w miniserialu. 

Stewardesa - 2. sezon 

Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekali na 2. sezon serialu - będą musieli jeszcze zacisnąć zęby. Nowe odcinki zobaczymy dopiero wiosną 2022 roku, jeśli nic nie pokrzyżuje planów twórców. Z tego, co jest już wiadome, o czym poinformował portal Deadline, ekipa wróciła na plan i powoli rozpoczyna nagrywanie nowych odcinków. 

Materiały promocyjne serialu

A co w nich zobaczymy? Jak zapowiedziała sama aktorka - serial będzie skupiał się na drodze Cassie do trzeźwości i nie będzie to takie proste: 

Myślę, że bardzo szybko nauczy się, że jest to walka na całe życie i będzie to dla niej za trudne.

Pierwszy sezon serialu dostępny jest na HBO GO i opowiada o Cassie - stewardessie z problemem alkoholowym, która pewnego dnia znika w hotelowym pokoju z pewnym nieznajomym, którego poznała w samolocie. Rano budzi się obok niego, a raczej... obok jego zwłok. Od razu staje się pierwszą podejrzaną. Najgorsze, że nie pamięta niczego z tamtej nocy. I jej zadaniem jest sobie to przypomnieć... 

Jest jednak dobra wiadomość - jeśli jesteście fanami Kaley Cuoco to będziecie mieli okazję zobaczyć ją w nowym miniserialu, gdzie wcieli się w rolę Doris Day, który został oparty na biografii "Doris Day: Her Own Story", autorstwa A.E. Hotchnera. Serial, który produkuje Warner Bros. Television, ale póki co nie ma on jeszcze stacji. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO