×

Wyszukaj artykuł

To już jutro!

„Wataha” - HBO zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Popławską

Redakcja Pinbook | 22-04-2020 | skomentuj

„Wataha” - HBO zaprasza na spotkanie z Aleksandrą Popławską

AKPA

OceńSerial „Watha” to jedna z najpopularniejszych polskich produkcji ostatnich lat. Fani serialu z pewnością ucieszą się słysząc, że HBO Polska szykuje dla nich specjalną niespodziankę. Okazuje się, że już w czwartek 23 kwietnia odbędzie się spotkanie live z gwiazdą „Watahy”, Aleksandrą Popławską, która wciela się w rolę prokurator Igi Dobosz. Spotkanie z fanami, jak na czas epidemii koronawirusa przystało, odbędzie się za pośrednictwem Instagrama. Chętne osoby już teraz mogą zadawać aktorce pytania w komentarzach pod postem na profilu HBO. Organizatorzy wydarzenia napisali w swoim poście:

Dowiedz się wszystkiego, czego jeszcze nie wiesz, o prokurator Dobosz i o serialu Wataha, wpisz w komentarzach do tego posta swoje pytania, a Artur Zaborski wybierze te najciekawsze i zada je Oli w trakcie spotkania.

  Zobacz także  


Okazuje się, że celem spotkania z aktorką nie jest jedynie udzielenie fanom odpowiedzi na nurtujące ich pytania. HBO ogłosiło, że w trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, które zostaną potem wpłacone na konto Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich, która wspiera artystów w najtrudniejszej sytuacji życiowej.

Co się wydarzyło w ostatnim sezonie?

Serial „Wataha” doczekał się trzech sezonów, z których ostatni miał swoją premierę w grudniu 2019 roku. Jego akcja rozpoczyna się w momencie, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch imigrantów, którzy próbowali przedostać się z Polski na Ukrainę. Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) podąża ich tropem i nagle odkrywa miejsce brutalnej zbrodni. Komendant Konrad Markowski (Andrzej Zieliński) rozpoczyna śledztwo, a Rebrow udaje się w tej sprawie po pomoc do Igi Dobosz. Prokurator będzie musiała zmienić swoje plany i powrócić z Warszawy w Bieszczady. Przed bohaterami ponownie pojawią się trudne wybory. W 3. sezonie pojawia się również nowa postać Tatiany Barkovej (Evgeniya Akhremenko), która jest nową szefową ukraińskich przemytników.

Wszelkie pytania dotyczące bohaterów oraz fabuły serialu będziecie mogli zadać już jutro 23 kwietnia o godzinie 19:00 samej Aleksandrze Popławskiej.


Wszystko na temat:

Aleksandra Popławska Wataha Seriale Aktorzy Gwiazdy Aktorka HBO Instagram Wszystkie tagiKomentarze: