O czym będzie?

Spin-off "American Horror Story" - pojawił się plakat!

Materiały promocyjne serialu

O tym, że 10. sezon AHS będzie opóźniony, wiemy już od jakiegoś czasu. Serial, przez pandemię koronawirusa, pojawi się dopiero w 2021 roku. Na ten moment dalej nie wiadomo co będzie fabułą 10. sezonu, ale w Internecie pojawiło się już kilka wskazówek, w tym plakat od Ryana Murphy'ego. Wiadomo również kto pojawi się w obsadzie. Więcej informacji o 10. sezonie znajdziecie tutaj. Ale to nie jedyna niespodzianka, jaką dla fanów ma Murphy. Okazuje się, że powstał już plakat promujący spin-off "American Horror Story". Seria ta będzie nosiła tytuł "American Horror Stories" i najprawdopodobniej również pojawi się w 2021 roku. Jaka będzie fabuła serialu? 

American Horror Stories 

"American Horror Stories", w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, nie będzie skupiał się na jednej opowieści i rozbijał jej na odcinki. Tym razem każdy z odcinków będzie stanowił zamkniętą całość. Dlatego właśnie otrzymamy coś na kształt serialu "Black Mirror", gdzie każdy odcinek jest zupełnie o czymś innym. 

Ryan Murphy powiedział, że widzowie mogą spodziewać się powrotu swoich ulubionych bohaterów z macierzystej serii. Czy to daje nadzieje fanom na to, że mogłaby powrócić Jessica Lange, której tak brakuje w serialu? 

Serial będzie składał się z szesnastu godzinnych odcinków, a premiera zapowiedziana została na 2021 rok, ale nie wiadomo, niestety, kiedy dokładniej. Ale już dzisiaj możecie zobaczyć plakat promujący "American Horror Stories". Nie możecie się już doczekać? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO