Gwiazda „Gry o tron” w nowej odsłonie

Sophie Turner walczy o przeżycie w zwiastunie serialu „Survive”

wikipedia.org

Fanów serialowej Sansy Stark z „Gry o tron” czeka dobra wiadomość. Grająca jej postać Sophie Turner wystąpi w kolejnej produkcji, zatytułowanej „Survive”. Fabułę nowego serialu oparto na powieści Richarda Abate’a o tym samym tytule. Opowiada o historii Jane, której samolot rozbił się w wysokich i ośnieżonych górach. Kobieta wraz z drugim ocalałym z katastrofy pasażerem staje przed koniecznością ratowania swojego życia. Postanawiają więc opuścić miejsce wypadku i wyruszyć w wymagającą podróż. Podczas wspólnej wędrówki napotkają wiele trudności, które zmuszą ich do pokonania własnych słabości i stawienia czoła doznanym w przeszłości traumom.

Poza Sophie Turner, w serialu wystąpi także Corey Hawkings. Serial będzie reżyserował Mark Pellington. Przełożenia książki na scenariusz podjęli się z kolei Abate i Jeremy Ungar.

Gdzie będzie można oglądać serial?

Chociaż serial przypomina nieco swoją fabułą takie produkcje, jak „Pomiędzy nami góry” z Kate Winslet i Idrisem Elbą, albo „Przetrwanie” z Liamem Nessonem, różni się od nich zupełnie swoją formułą. „Survive” został bowiem stworzony dla nowej platformy streamingowej Quibi i ma składać się z jedynie 10-minutowych odcinków. Co ciekawe, będzie je można oglądać tylko na telefonach komórkowych. Oglądanie serialu w taki sposób będzie zupełnie nowym doświadczeniem i wpłynie znacznie na jego odbiór. Dzięki temu łatwiej będzie, np. dzielić się relacjami z kolejnych epizodów ze znajomymi.

Nazwa platformy Quibi pochodzi od sformułowania „Quick Bites”, co oznacza „szybkie kęsy”. Stanie się ona dostępna już 6 kwietnia i będzie można ją pobrać w Google Play i Apple App Store. Usługa jest płatna.

Zobaczcie zwiastun nowego serialu z Sophie Turner:

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO