×

Wyszukaj artykuł

Poniesie jakieś konsekwencje?

Sołtys wsi Naczysławki pobił partnerkę. Widać jak okłada ją pięściami i krzesłem

Redakcja Pinbook | 04-01-2020 | skomentuj

Sołtys wsi Naczysławki pobił partnerkę. Widać jak okłada ją pięściami i krzesłem

Zdjęcie poglądowe

OceńNie wszyscy podczas imprez potrafią się dobrze bawić bez alkoholu. Ale wiele osób potrafi być spokojnymi ludźmi nawet po wypiciu kilku trunków. Nie można tego powiedzieć o sołtysie wsi Naczysławki, który podczas imprezy urodzinowej swojej matki przeszedł samego siebie. Nie spodziewał się zapewne że wideo z tego incydentu trafi do mediów, a wszyscy będą ciągle mówić o tym, co zrobił. A co dalej stało się z sołtysem?

  Zobacz także  


Sołtys wsi Naczysławki po prostu przestał być sołtysem, a także przyznał, że jest mu wstyd. Będą inne konsekwencje?

Sołtys wsi pobił swoją partnerkę

Do wszystkiego doszło podczas imprezy urodzinowej jego matki. To właśnie tam sołtys pobił swoją partnerkę. Dlaczego? Ponieważ ta nie chciała się zgodzić na to, aby jej ukochany wsiadł pijany za kierownicę samochodu. Słychać groźby, przekleństwa i wyzwiska. Widać jak kobieta rzuca talerzami, a sołtys okłada ją po głowie pięściami i krzesłem. Dodatkowo dziwi zachowanie osób, które przebywały wraz z nim na imprezie – żadna z nich nie zareagowała na to, jak partnerzy się kłócą i jak sołtys bije swoją lubą.

Sołtys poniósł już w tej kwestii konsekwencje – nie pełni swojej dotychczasowej funkcji. Czy jest to jednak kara adekwatna do swojego zachowania?

  Zobacz także  


Wójt gminy Reńska Wieś, Tomasz Kandziora, wydał w tej sprawie oświadczenie:

W związku z nagannym zachowaniem sołtysa sołectwa Naczysławki podczas prywatnej imprezy rodzinnej, zarejestrowanym i upublicznionym w sieci internet, w imieniu swoim i naszej społeczności gminnej wyrażam swoje głębokie oburzenie i słowa potępienia wobec takiego zachowania. Zachowanie takie nie przystoi zarówno osobie sprawującej funkcję publiczną, jak i w ogóle człowiekowi jako takiemu. Po przeprowadzeniu z sołtysem rozmowy, złożył on dziś rezygnację z pełnionej funkcji

Jednocześnie dowiadujemy się, że 5 stycznia odbędą się wybory na nowego sołtysa wsi.

Wszystko na temat:

Polityka Szokujące historie Wszystkie tagiKomentarze: