Premiera już niedługo

Snowpiercer – jest zwiastun 2. sezonu!

Snowpiercer / Materiały prasowe

Wielkimi krokami nadchodzi premiera drugiej odsłony serialu „Snowpiercer”, która ma się odbyć już za kilkanaście dni na platformie Netflix. Widzowie niedługo będą mogli poznać dalsze losy pasażerów ogromnego, rozpędzonego pociągu, który przemierza zamarznięty i odludny świat. Akcja serialu rozgrywa się bowiem siedem lat po tym, jak Ziemia całkowicie pokryła się lodem. Jedyną szansą na przetrwanie na niezdatnym do życia pustkowiu jest podróż składem, którego wagony zostały podzielone na klasy, którym przyznano większe lub mniejsze przywileje. Te odgórnie wprowadzone podziały w obliczu strachu przed zagładą prowadzą do narastających konfliktów wśród zgromadzonej na pokładzie społeczności.

Premiera drugiego sezonu „Snowpiercera” odbędzie się na Netflixie 25 stycznia 2021 roku. Kolejne odcinki mają się pojawiać na platformie w tygodniowych odstępach.

Co nas czeka w 2. sezonie?

Akcja drugiej odsłony serialu rozpoczyna się od razu po wydarzeniach, które mogliśmy śledzić w finałowym odcinku pierwszego sezonu. W nowych odcinkach pojawi się uznawany przez długi czas za martwego pan Wilford, który do tej pory ukrywał się na pokładzie składu pociągu Big Alice. Mężczyzna będzie dążył do przejęcia władzy w Snowpiercerze. Ta sytuacja doprowadzi do narastającego konfliktu pomiędzy Wilfordem a Laytonem, a co za tym idzie - kolejnych podziałów wśród bohaterów serialu. Okaże się bowiem, że genialny konstruktor będzie dysponował nie tylko nową technologią, ale również zupełnie nowym planem działania. W pewnym momencie Melanie odkryje szokujące fakty, które będą mogły mieć decydujące znaczenie dla dalszych losów ludzkości. W rolę Wilforda wcielił się gwiazdor „Gro o tron” i „Władcy pierścieni”, Sean Bean. W rolach głównych powrócą Jennifer Connelly i Daveed Diggs. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącego sezonu „Snowpiercera”. Będziecie oglądać?
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO