Wielki sukces?

Śniegu już nigdy nie będzie - film wyświetlą w kinach w USA

Materiały promocyjne serialu

"Śniegu już nigdy nie będzie" to polski kandydat do Oscara 2021. Film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta opowiada o Żeni, który jest mężczyzną ze Wschodu. Zatrudnia się on jako masażysta na jednym z luksusowych, podmiejskich osiedli. Z biegiem czasu jego klienci zaczynają się przed nim otwierać i powierzają mu coraz więcej sekretów i tajemnic... Jak się okazuje - film pokaże się w kinach w USA! To wielki sukces. 

 

"Śniegu już nigdy nie będzie" w kinach w USA

Portal Deadline poinformował, że firma Kino Lorber nabyła właśnie prawa do tego, aby móc wyświetlać film w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Nie podano póki co konkretnej daty, ale dystrybutor zapowiedział, że film pojawi się w kinach na wiosnę. 

Film "Śniegu już nigdy nie będzie" to polski kandydat do Oscara 2021. Serwis IndieWire niedawno uznał produkcję za jednego z faworytów do uzyskania nominacji. Produkcja miała swoją premierę podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji. 

W filmie można zobaczyć takie gwiazdy jak Andrzej Chyra, Łukasz Simlat, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza czy Krzysztof Czeczot. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO