Jak go oceniacie?

Small World - zwiastun nowego filmu Vegi

Materiały promocyjne filmu

Patryk Vega już w 2017 roku zapowiadał, że zamierza stworzyć dużą, międzynarodową produkcję, która ma opowiadać o handlu dziećmi. Kiedy na początku tego roku pokazał dokument "Oczy diabła" o tej tematyce - zarzucono mu, że robi sensację z poważnego problemu, jaki ma miejsce w obecnym świecie. Wszyscy zastanawiali się co stało się z filmem "Small World". I proszę bardzo - jak na zawołanie Vega pokazał do niej zwiastun. 

Small World - zwiastun filmu Vegi 

Nad tą międzynarodową produkcją o handlu dziećmi Vega pracował około 3 lat. Przez ponad dwa lata zbierał dokumentację, więc pierwotna data - 2018 rok - nie mogła dojść do skutku. Dopiero teraz film jest gotowy na tyle, aby pokazać jego zwiastun. 

W rolach głównych zobaczymy Piotra Adamczyka, Julię Wieniawę i Marietę Żukowską. Pojawia się tutaj również Enrique Arce - znienawidzony przez wszystkich Arturito z "Domu z papieru". 

Punktem, który rozpoczyna film jest uprowadzenie 4-letniej dziewczynki z jednej z polskich wsi. Film opowiada o śledztwie, jakie toczy się z różnych punktów widzenia: policjanta, porywacza, matki oraz dziecka. W zwiastunie nie uświadczamy wulgaryzmów, nie ma nikogo ze stałej obsady Vegi np. Stramowskiego czy Oświecińskiego, a wszystko zrobione jest na całkiem przyzwoitym poziomie. 

Small World do kin ma trafić jeszcze w 2021 roku, a póki co - zobaczcie zwiastun, który wygląda całkiem dobrze: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO