×

Wyszukaj artykuł

Kariera aktora kwitnie

Sławomir zagrał w polskiej komedii – premiera już w grudniu

Redakcja Pinbook | 19-11-2019 | skomentuj

Sławomir zagrał w polskiej komedii – premiera już w grudniu

AKPA

OceńSławomir szerszej publiczności znany jest ze swoich skocznych numerów, przy których dziś bawi się niemal cała Polska. „Miłość w Zakopanem” znają dziś prawie wszyscy. Niewielu jednak wie, że Sławomir Zapała z wykształcenia jest aktorem –  w 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na swoim koncie ma wiele występów – oglądać go mogliśmy między innymi w Świecie Według Kiepskich, Karol. Człowiek, który został papieżem, 33 sceny z życia, Pod Mocnym Aniołem, Czas honoru czy Ojciec Mateusz. Na swoim koncie ma także występy na deskach teatralnych.

  Zobacz także  


Sławomira Zapałę będziemy mogli oglądać już niedługo – wszystko za sprawą nowej polskiej komedii, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Jest to kontynuacja kultowej polskiej produkcji - „Chłopaki nie płaczą”.

„Futro z misia”

Gangsterska komedia może pochwalić się prawdziwie gwiazdorską obsadą. Oprócz Sławomira na ekranie zobaczymy między innymi Cezarego Pazurę, Olafa Lubaszenkę, Michała Milowicza czy Mirosława Zbrojowicza. W sieci od jakiegoś czasu można obejrzeć oficjalny zwiastun filmu, który ma zachęcić widzów do zapełnienia kinowych sal – Wy również możecie go obejrzeć poniżej.


Wszystko na temat:

Gwiazdy Filmy Sławomir Wszystkie tagiKomentarze: