Latające rekiny i zombie naziści

Sky Sharks - bardzo dziwny horror doczekał się zwiastuna

Materiały promocyjne filmu

Niektórzy lubują się w kiczowatych, kiepskich horrorach. Czasami dobrze jest obejrzeć coś bez większego sensu, nic nie wnoszącego do naszego życia, kompletnie drewnianego. Wszystko po to, aby się odmóżdżyć. I wydaje się nam, że mamy propozycję nie do odrzucenia... Mowa o filmie "Sky Sharks", który opowiada o latających rekinach i zombie nazistach. Brzmi jak film idealny, prawda? 

Sky Sharks - zwiastun filmu 

Zwiastun pokazał bardzo wiele. Są tam zombie naziści i właśnie latające rekiny. To produkcja niskobudżetowa, ale naszprycowana specjalnymi efektami. Trzeba przyznać, że jest pewien efekt WOW! 

Reżyserem produkcji jest Marc Fehse, który nakręcił takie filmy jak "Mutation" czy "Killerbus". W głównych rolach można zobaczyć takie gwiazdy jak Tony Todd, Cary-Hiroyuki Tagawa, Eva Habermann, Naomi Grossman czy Dave Sheridan (spokojnie, macie prawo ich nie znać). 

Oficjalny opis filmu wygląda w ten sposób: 

W lodach Antarktydy zespół geologów odkrywa nietknięte nazistowskie laboratorium, w którym przeprowadzano mroczne eksperymenty. Aby podbić świat, naziści stworzyli zmodyfikowane rekiny, które potrafiły latać i których jeźdźcy są zmutowanymi genetycznie, nieumarłymi super-ludźmi. Wojskowa grupa zadaniowa o nazwie "Dead Flesh Four" - składająca się z poległych w Wietnamie ożywionych żołnierzy amerykańskich - została utworzona, aby zapobiec upadkowi świata. Czy mogą pokonać rekiny?

Premiera już 2 lutego 2021 roku na wybranych platformach streamingowych. Póki co w USA, ale kto wie - może latające rekiny i zombie naziści dolecą do Polski? 

Zobaczcie zwiastun filmu i zastanówcie się czy obejrzelibyście taki film: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO