Co będziemy tam oglądać?

Sky Rojo - jest pełen zwiastun serialu

Materiały promocyjne serialu

"Sky Rojo" to nowy serial Netflixa, nad którym pracowali twórcy "Domu z papieru". Już jakiś czas temu dostaliśmy jego zapowiedź i zdradzono trochę informacji o czym ta produkcja będzie. Teraz, jako że premiera serialu jest coraz bliżej, w Internecie można znaleźć pełen zwiastun, który zapowiada premierę "Sky Rojo". Mamy silne wrażenie, że twórcy "Domu z papieru" lubią klimaty z filmów Tarantino... 

Sky Rojo - pełen zwiastun serialu 

Już 19 marca będziemy mogli zacząć oglądać ten serial, nad którym pracowali Alex Pina i Esther Martinez Lobato. Zwiastun sugeruje nam, że będą to trochę klimaty grindhouse'owe i widać, że jest lekka inspiracja twórczością Quentina Tarantino. 

Serial będzie opowiadał o trzech prostytutkach - Coral, Wendy i Ginie. Wszystkie trzy postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club. ale to nie będzie takie proste. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo, a także jego współpracownicy - Moises i Christian, czyli specjaliści od brudnej roboty. 

Kobiety desperacko pragną rozpocząć nowe życie, więc niejednokrotnie będą musiały stanąć twarzą w twarz z niebezpieczeństwem. Ich celem jest przetrwanie i ozyskanie całkowitej wolności. 

Zobaczcie zwiastun serialu i powiedzcie, jak się wam podoba: 

Pierwszy sezon będzie składał się z ośmiu 25-minutowych odcinków. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO