× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Skandaliczne słowa Wojciecha Cejrowskiego. Czy poniesie ich konsekwencje?

Redakcja Pinbook | 10-04-2019 | skomentuj

Skandaliczne słowa Wojciecha Cejrowskiego. Czy poniesie ich konsekwencje?

Polska Agencja Prasowa

Oceń


Wojciech Cejrowski, podróżnik i publicysta znany z m.in. „Boso przez świat” jak i kontrowersyjnych wypowiedziach w kwestiach politycznych w kraju ponownie zwraca na siebie uwagę.

Tym razem wypowiedział się na temat strajku nauczycieli w Polsce.

Na swoim kanale w serwisie YouTube zamieścił nagranie, w którym mówi - Związek Nauczycielstwa Polskiego to kuźnia komunistycznych trepów.

Wypowiada się również o konieczności czystek w strukturach nauczycielskich, nawołuje do osłabiania jego pozycji celem ostatecznej likwidacji - Wystarczyłoby zmienić przepisy, co może zrobić minister, dotyczące uprawnień nauczycielskich i wtedy część nauczycieli wylatuje z bomby, bo nie spełnia warunków. I powinni być to tacy, którzy są w ZNP. To jest komunistyczna organizacja. [...] Kuźnia komunistycznych trepów. A ci co są w "Solidarności" nie wylatują z pracy. Mamy oczyszczony teren, osłabione ZNP, komunistyczny związek, który w ogóle nie powinien istnieć.

  Zobacz także  


Trwający już od 3 dni strajk nauczycieli to temat, od którego w mediach aż się gotuje. Jak odbije się na Wojciechu Cejrowskim dolewanie oliwy do ognia? Czy ZNP ustosunkuje się do jego ostrej krytyki na forum publicznym? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Wszystko na temat: