× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Skakał po wagonach warszawskiego metra. Szuka go policja.

Redakcja Pinbook | 05-04-2019 | skomentuj

Skakał po wagonach warszawskiego metra. Szuka go policja.

wykop.pl

Oceń


Pierwszy dzień kwietnia to z pewnością wyjątkowa data. Co roku możemy się spodziewać tego, że nie wiadomo czego się spodziewać. Dzieje się tak z powodu przeróżnych dowcipów, pranków i innych przejawów ludzkiej kreatywności.

Skakanie po wagonach - żart na prima aprilis?

W tym roku na Warszawskiej scenie prima aprilis duże zamieszanie wywołał użytkownik instagrama o nazwie „winni4yk”. Umieścił na swoim profilu nagranie jak skacze na dach składu metra stojący na stacji centrum. Wszystko wydarzyło się w ciągu dnia, a więc zdarzenie obserwowała duża grupa pasażerów. Na szczęście incydent nie zakończył się tragicznie i nie było potrzeby wstrzymywania ruchu, co na pewno nie rozbawiłoby większości podróżujących.

  Zobacz także  


Na nagraniu widać jak młody mężczyzna zeskakuje z antresoli nad torowiskiem prosto na ostatni wagon składu. Po przebiegnięciu połowy jego długości, prankster uciekł ze stacji zanim pojawiły się służby porządkowe. Całe zdarzenie trwało kilkanaście sekund, a więc nie dziwne że nikt nie zdążył zareagować. Filmik zyskuje coraz większą sławę w sieci oraz aprobatę wśród młodzieży. Metro Warszawskie wydało oświadczenie, że Policja prowadzi dochodzenie w sprawie wykrycia sprawcy, a więc dowcipnisiowi pozostaje mieć nadzieję, że jego żart nie skończy się dla niego w mało śmieszny sposób. Filmik można obejrzeć na instagramie delikwenta. Odradzamy powtarzanie takiego typu zachowań.

Wszystko na temat: