Nie ona jedna będzie mieszkała z Bradem...

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z matką. Dopnie swego?

closerweekly.com

Rozwód Angeliny Jolie z Bradem Pittem na pewno dał w kość ich wspólnym dzieciom. Trzy lata ciągnęła się batalia, która zdawała się nie mieć końca. Angelina robiła wtedy wszystko, aby zablokować aktorowi prawo do opieki nad szóstką dzieci. Okazuje się, że wszystko najbardziej przeżyła 13-letnia Shiloh, która nastawiła się do matki całkiem bojowo. W mediach co i rusz pojawiały się informacje o tym, jakoby nie potrafiła się porozumieć z Jolie i obwiniała ją za to, co się stało.

Teraz chce zrobić coś, co Angelinie Jolie nie spodoba się na 100%

Shiloh zamieszka z ojcem?

Mimo tego, jak bardzo Jolie pracowała na zablokowanie Bradowi kontaktowania się z dziećmi – one nie chcą się od niego odwrócić, a Shiloh bardzo go teraz potrzebuje. Okazuje się, że ma z matką niewiele wspólnego i nie potrafią się dogadać. W pewnym momencie media informowały, że grozi swojej matce, że ucieknie z domu i zamieszka z ojcem.

Poniekąd właśnie spełnia swoją groźbę. „Woman’s Day” pisze, że dopięła swego i będzie mogła zostać u Brada Pitta, czyli u swojego ojca. Tabloid poszedł nawet o krok dalej i poinformował, że oprócz Shiloh u aktora mieszka również… Jennifer Aniston.

Chociaż wspólnie zaprzeczają, jakoby cokolwiek połączyło ich na nowo – niektórzy nie odpuszczają. Na potwierdzenie swoich domysłów wskazują fakt, że Aniston i Pitt bawili się razem na rozdaniu Złotych Globów.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO