×

Wyszukaj artykuł

Jeszcze trochę poczekamy na nowe odcinki

„Opowieść podręcznej” - 4. sezon pojawi się z opóźnieniem

Redakcja Pinbook | 23-06-2020 | skomentuj

„Opowieść podręcznej” - 4. sezon pojawi się z opóźnieniem

"Opowieść podręcznej"/Materiały prasowe

OceńSerial „Opowieść podręcznej” jest jedną z najlepiej ocenianych produkcji ostatnich lat. Cieszy się nie tylko wielką popularnością wśród widzów, ale także uznaniem ze strony krytyków. Produkcja ma już na swoim koncie dwa Złote Globy i aż czternaście nagród Emmy. Nie było więc zaskoczeniem, gdy jeszcze w trakcie emisji trzeciego sezonu „Opowieści podręcznej”, który ukazał się w zeszłym roku, władze Hulu poinformowały, że powstanie kontynuacja serialu. Czwarty sezon miał się ukazać już jesienią 2020 roku. Okazuje się jednak, że ta sytuacja uległa zmianie i będziemy musieli dłużej poczekać na nowe odcinki.

  Zobacz także  


Pierwszy odcinek serialu „Opowieść podręcznej” ukazał się 27 kwietnia 2017 roku. Trzy sezony z udziałem takich aktorów jak Elizabeth Moss, Joseph Fiennes czy Yvonne Strahowski, można oglądać między innymi na HBO GO.

Niepewna data powrotu na plan

Pandemia koronawirusa spowodowała znaczne opóźnienia w pracy nad kolejnym sezonem „Opowieści podręcznej”. W związku z tym Hulu podjęło decyzję o przesunięciu jego premiery na kolejny rok. Zdjęcia do serialu powstają w Kanadzie, w której wszystko powoli zaczyna powracać do normalnego życia i dzięki temu kraj niedługo stanie się otwarty dla ekip filmowych. Warto jednak pamiętać, że nie oznacza to, że twórcy „Opowieści podręcznej” od razu po zniesieniu restrykcji będą mogli rozpocząć prace na planie. Wcześniej będą musieli dostosować się do wszelkich zasad i przeorganizować tryb swojej pracy w ten sposób, żeby była zgodna z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa. W związku z tym na razie nie wiadomo, kiedy twórcy serialu będą mogli rozpocząć zdjęcia, ani jaka może być dokładna data premiery czwartego sezonu.

Czekacie na czwarty sezon „Opowieści podręcznej”? W tym czasie koniecznie zobaczcie poruszający dramat „Dwie kobiety”. Ciekawą propozycją na wieczorny seans są również filmy „To właśnie życie” oraz „Old Fashioned”.


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Premiera Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: