×

Wyszukaj artykuł

Jest na to duża szansa!

„Hannibal” - powstanie 4. sezon? Mads Mikkelsen komentuje

Redakcja Pinbook | 27-05-2020 | skomentuj

„Hannibal” - powstanie 4. sezon? Mads Mikkelsen komentuje

Materiały prasowe

OceńProdukcja serialu „Hannibal” została zakończona w 2015 roku. Mimo to, serial wciąż cieszy się nieustającą popularnością, a fani z niecierpliwością oczekują na stworzenie kontynuacji przygód głównego bohatera, który cechuje się nietypowym gustem kulinarnym. Nic więc dziwnego, że nie brakuje plotek i spekulacji na ten temat. W ostatnim czasie atmosferę wokół kultowej produkcji podgrzał fakt, że Netflix, który niedawno wykupił licencję na serial, w czerwcu na swojej platformie pokaże jego dotychczasowe sezony. Nadzieje fanów na powstanie nowych odcinków w ostatnim czasie ożywił również sam odtwórca głównej roli, Mads Mikkelsen.

  Zobacz także  


„Hannibal” to amerykański serial wyprodukowany przez telewizję NBC. Jego premiera odbyła się 4 kwietnia 2013 roku. Serial doczekał się trzech sezonów, a ostatni odcinek ukazał się w 2015 roku. W serialu wystąpili między innymi: Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Gillian Anderson i Laurence Fishburne.

Nadzieja na czwarty sezon

Kilka dni temu duński aktor opublikował na swoim instagramowym profilu wymowne zdjęcie oraz link do artykułu serwisu Netflix Life, którego treść związana jest z pytaniem, czy powstanie czwarty sezon „Hannibala”. Wielu fanów w tym kroku widzi szansę na to, że Netflix planuje nakręcić nowy sezon. Do podobnych wniosków mogą skłaniać również słowa Mikkelsena wypowiedziane w wywiadzie udzielonym serwisowi Bloody Disgusting, w którym aktor zdradził, że reżyser serialu nie zamierza jeszcze kończyć przygód tytułowego bohatera:

Wiem, że Bryan nadal pracuje nad tym, by znaleźć dla serialu nowy dom. Mam także silne przeczucie, że każdy, kto pracował przy „Hannibalu", podjąłby wyzwanie powrotu na plan, gdyby pojawiła się taka możliwość.

Netflix na razie jednak nie potwierdził informacji o rozpoczęciu prac nad czwartym sezonem. Można się spodziewać, że dalsze losy „Hannibala” wyjaśnią się w najbliższym czasie.

Jeśli zainteresował cię serial, z pewnością powinieneś obejrzeć także film „Hannibal” z Anthonym Hopkinsem w roli głównej. Możemy również polecić takie produkcje poświęcone tematyce mrocznych i zagadkowych zbrodni, jak „Na granicy” czy „Morgan”.


Wszystko na temat:

Mads Mikkelsen Aktorzy Seriale Instagram Wszystkie tagiKomentarze: