Twórcy zdradzają szczegóły

„Ucieczka” - serial otrzyma 2. sezon?

Materiały prasowe/HBO

Serial „Ucieczka” swoją premierę miał dopiero niedawno, ale już pojawiły się pogłoski o powstaniu drugiego sezonu. Przygody bohaterów zakończyły się w taki sposób, że nakręcenie kontynuacji wydaje się jedynie kwestią czasu. Początkowo serial miał być produkcją limitowaną i na razie jeszcze nie złożono zamówienia na kolejne odcinki. Jednak wszystko wskazuje na to, że twórcy nie zamierzają rezygnować z dalszej pracy przy serialu. Niedawno wywiadu portalowi Deadline udzieliła jego twórczyni, Vicky Jones, która zdradziła, jak wyglądają jej dalsze plany.

„Ucieczka” to serial komediowy, który swoją premierę w Polsce miał 13 kwietnia 2020 roku. Można go oglądać na HBO oraz HBO GO. Przedstawia on historię Ruby Richardson, która w młodości zawarła pakt ze swoim przyjacielem ze studiów, Billym Johnsonem. Zakłada on, że jeśli jedno z nich kiedykolwiek wyśle do drugiego SMS-a o treści „ucieczka”, oboje rzucą wszystko i wyruszą wspólnie w podróż przez Stany Zjednoczone.

O czym może być drugi sezon?

Ze słów Vicki Jones wynika, że chociaż jeszcze nie ma formalnego zamówienia, scenarzyści serialu już zaczynają obmyślać fabułę nowej serii. Zdradziła również, że w drugim sezonie najprawdopodobniej nie wystąpi już Phoebe Waller-Bridge, która wcieliła się w postać Laurel. Jej zdaniem w kontynuacji nie pojawi się również wątek koronawirusa, a przygody bohaterów będą się odbywać w świecie sprzed pandemii:

Nie mogę za dużo powiedzieć. Jeszcze tego nie wiemy. Ale kiedy ma się takiego aktora jak Rich Sommer, trzeba wycisnąć z tego jak najwięcej. Oczywiście, obsadziliśmy go celowo, ponieważ chcieliśmy opowiedzieć więcej tej historii, ale jednocześnie to się nazywa „Ucieczka”, czyli serial musi iść naprzód. Nie możemy w tej historii spokojnie siedzieć.

Jak widać, są duże szanse na to, że niebawem powstanie kontynuacja serialu. Na razie jednak musimy poczekać na potwierdzenie tej informacji ze strony wytwórni i producentów „Ucieczki”.

Jeśli szukacie innych produkcji w podobnym klimacie, możemy wam polecić „Cyrus” z Jonah Hillem i Johnem C. Reilly w rolach głównych. Mogą wam się również spodobać takie komedie jak „Tully” czy „Jak to robią single”.

 





Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO