×

Wyszukaj artykuł

Będziecie oglądać?

Serial "The Americans" dostępny na Amazon Prime Video!

Patrycja | dnia: 27-10-2020 | skomentuj

Serial "The Americans" dostępny na Amazon Prime Video!

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Amazon Prime Video ma bardzo ciekawą ofertę seriali i filmów, i stale ją powiększa. W ostatnich dniach dodano na platformę takie seriale jak "Mad Men", "Buffy", "Z Archiwum X". Na Amazon Prime Video można było również oglądać "The Office", "Żonę Idealną", ale znajdziecie tam także 5. sezonów kultowego "American Horror Story", którego nie obejrzycie nigdzie indziej. Teraz dołącza tam świetny serial "The Americans". A po polsku, po prostu, "Zawód: Amerykanin". 

"Zawód: Amerykanin" na Amazon Prime Video 

Serial emitowany był w latach 2013-2018 przez telewizję FX i naprawdę jest bardzo dobrym serialem, który warto zobaczyć. Do tej pory dostępnych jest 6 sezonów produkcji i teraz będzie można zobaczyć go na platformie Amazon Prime Video. 

  Zobacz także  


Serial opowiada historię dwójki szpiegów KGB. Udają oni szczęsliwe małżeństwo i żyją sobie na przedmieściach Waszyngtonu, w czasach kiedy prezydentem był Ronald Reagan. Philip i Elizabeth Jennings zajmują się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. Mają również dwójkę dzieci, które nie wiedzą czym zajmują się ich rodzice i jaka jest ich prawdziwa tożsamość. Ich przykrywką jest prowadzenie biura podróży. Mają również sąsiadam, który jest agentem FBI, który pracuje dla kontrwywiadu. Ich związek z dnia na dzień robi się coraz bardziej szczery i namiętny, ale coraz mocniej w ich życie wnika siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Co z tego wyniknie? 

W serialu można zobaczyć takich aktorów jak Matthew Rhys, Keri Russell czy Noah Emmerich.

Uważa się, że to jeden z najmniej docenionych seriali telewizyjnych. Serial otrzymał 18 nominacji do nagród Emmy, ale udało mu się zdobyć jedynie 4 statuetki - Margo Marindale odebrała ją dwa razy, Matthew Rhys został nagrodzony za ostatni sezon, a scenarzyści za finał serialu. Mimo to - krytycy zawsze chętnie i dobrze mówią o tym serialu. 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz