×

Wyszukaj artykuł


Małgorzata Socha zdradziła szczegóły

„BrzydUla” - serial powraca! Niedługo ruszą prace na planie

Redakcja Pinbook | 14-05-2020 | skomentuj

„BrzydUla” - serial powraca! Niedługo ruszą prace na planie

Materiały prasowe/TVN

Oceń


Rozpoczęły się właśnie przygotowania do wznowienia produkcji polskich seriali, takich jak „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”. Prace nad nimi miały wystartować już w marcu, jednak z powodu pandemii koronawirusa zostały wstrzymane. Okazuje się, że już za kilka tygodni ekipy wrócą do pracy na planie, tym razem jednak przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków ostrożności, które zagwarantują aktorom bezpieczeństwo. Mamy też dobrą wiadomość dla fanów „BrzydUli” - niebawem mają się rozpocząć zdjęcia do nowego sezonu serialu.

  Zobacz także  


Już od dawna słychać było pogłoski na temat tego, że kultowa „BrzydUla” z udziałem Julli Kamińskiej i Filipa Bobka doczeka się kontynuacji. Kamińska w jednym z wywiadów informowała, że razem z Piotrem Jaskiem pracuje nad scenariuszem kolejnego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki.

Wielki powrót

Informację o tym, że niebawem mają się rozpoczać zdjęcia do nowych epizodów „BrzydUli”, przekazała we wtorek 12 maja w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka udzieliła wywiadu w relacji online na Instagramie prowadzonej przez Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora. Gwiazda przyznała, że niedługo powróci do roli Violetty, która cieszyła się wielką sympatią widzów. Prace na planie początkowo miały ruszyć w kwietniu, ale z powodu pandemii koronawirusa zostały odwołane. Małgorzata Socha zdradziła w rozmowie z dziennikarzami, że wyznaczono już nowy termin. Okazuje się, że ekipa „BrzydUli” zamierza rozpocząć zdjęcia już w czerwcu. Jeśli to się uda, we wrześniu pojawią się nowe epizody serialu:

W czerwcu ruszamy, więc mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać „BrzydUlę". Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków.

Małgorzata Socha zdradziła też kilka szczegółów na temat granej przez nią postaci. Zapowiedziała, że w życiu Violetty zajdą bardzo znaczące zmiany. Wciąż będzie się podkochiwać w Sebastianie. Aktorka nie chciała jednak ujawnić, czy będą razem w nowym sezonie.


Wszystko na temat:

Małgorzata Socha Aktorzy Seriale BrzydUla Wszystkie tagiKomentarze: