×

Wyszukaj artykuł

Znamy reżysera

„Sonic. Szybki jak błyskawica” - powstanie sequel filmu!

Redakcja Pinbook | 30-05-2020 | skomentuj

„Sonic. Szybki jak błyskawica” - powstanie sequel filmu!

Materiały promocyjne

OceńSzykuje się nowa część filmu o przygodach niebieskiego jeża. Paramount Pictures i SEGA w ostatnich dniach potwierdziły, że film „Sonic. Szybki jak błyskawica” doczeka się drugiej części. Właśnie ruszyły prace nad nową produkcją. Trzeba przyznać, że taki bieg wydarzeń może zaskakiwać - początkowo nic nie wskazywało na to, że pierwsza odsłona okaże się kinowym hitem. Na pewien czas przed premierą film spotkał się z krytyką z powodu wyglądu głównego bohatera, który znacznie odbiegał od tego, który został przedstawiony w grze. Twórcy wzięli do serca uwagi fanów i zupełnie zmienili design Sonica. Dzięki temu film okazał się strzałem w dziesiątkę i niedługo po premierze zarobił ponad 306 milionów dolarów.

  Zobacz także  


Wiadomo już, że za sterami nowej produkcji zasiądą twórcy pierwszej części. Sequel wyreżyseruje Jeff Fowler, a za scenariusz odpowiadać będą Pat Casey i Josh Miller. Na razie wytwórnia Paramount Pictures nie zdradziła więcej informacji na temat filmu. Nie znamy jeszcze zarysu fabuły, ani nazwisk aktorów, którzy wejdą w skład obsady.

Podzielone opinie

Film „Sonic. Szybki jak błyskawica” trafił do polskich kin 28 lutego tego roku. Film został oparty na popularnej grze wideo stworzonej przez firmę Sega. Ekranizacja przygód superszybkiego Sonica nie przypadła szczególnie do gustu recenzentom – na Rotten Tomatoes film osiągnął średnią na poziomie 64%. Został on jednak zupełnie inaczej odebrany przez widzów, którzy na tym samym portalu ocenili film na 93%. Produkcja od chwili premiery cieszyła się ogromną popularnością, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce wśród adaptacji gier wideo po weekendzie otwarcia w Stanach Zjednoczonych. Można więc się spodziewać, że nowa odsłona spotka się z kolejnym wielkim sukcesem. Na razie jednak twórcy nie zdradzili, kiedy możemy się spodziewać premiery nowego „Sonica”.

Jeśli spodobał wam się film o przygodach jeża Sonica, polecamy obejrzeć animowany film „Batman: Zabójczy żart”. Dużej dawki humoru i rozrywki dostarczą wam także takie produkcje jak „Baranek Shaun” czy „Potworna rodzinka”.


Wszystko na temat:

Filmy Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: