Kolejna osoba nie pojawi się w obsadzie

Seks w wielkim mieście - powrót serialu bez Mr. Biga?

Materiały promocyjne serialu

"Seks w wielkim mieście" to serial, który rozpalał miliony osób na całym świecie. Cztery bohaterki w Nowym Jorku, a każda z nich kompletnie inna, chociaż problemy miały podobne. Najbardziej rozpoznawalna jest bez wątpienia Carrie Bradshaw, którą gra Sarah Jessica Parker. Jednak jej życie, według nowych doniesień, dalekie będzie od tego, które było w poprzednich sezonach. Jej grono przyjaciółek zmniejszy się o Samanthę (Kim Cattrall). Oprócz tego nie pojawi się ponoć jej największa miłość - Mr. Big, którego grał Chris Noth. 

"Seks w wielkim mieście" bez Mr. Biga

Page Six poinformowało, że według ich ustaleń w "And Just Like That..." dla HBO Max nie pojawi się Mr Big. Wcześniej podobne informacje pojawiały się już o Davidzie Eigenbergu, czyli o serialowym Steve'u Brady'm. 

Jednak Page Six twierdzi, że ma informacje, które potwierdzają powrót Eigenberga do 10-odcinkowego remake'u serialu. Według nich - aktor negocjuje kontrakt. Jednak HBO nie potwierdza tych informacji. 

Jeśli zaś chodzi o postać Mr. Big'a - scenarzyści chcieli go uśmiercić już w 3. części filmu. Postać grana przez Notha miała dostać zawału serca pod prysznicem, a cała fabuła filmu miała kręcić się wokół straty ukochanego Carrie. 

Dopóki jednak nie dostaniemy oficjalnych informacji - wszystko to spekulacje. Zdjęcia do nowego sezonu mają zacząć się już wiosną w Nowym Jorku, a w serialu zupełnie nowa rzeczywistość - trzy przyjaciółki po 50-tce, pandemia, nowe technologie i ruch #MeToo i TimesUp. 

Teraz "Seks w wielkim mieście" możecie oglądać na platformie HBO GO. 

Będziecie oglądać nową odsłonę serialu? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO