Zobaczcie zapowiedź

Seks w wielkim mieście - powrót oficjalnie potwierdzony!

Cztery przyjaciółki z Nowego Jorku, dla których nie istniały tematy tabu. Ich wzloty, upadki, miłości, rozstania śledzili niemal wszyscy. I po wielu latach przerwy widzowie znowu będą mogli zobaczyć co u nich słychać. Serial "Seks w wielkim mieście" doczeka się kontynuacji. Sarah Jessica Parker pokazała pierwszą zapowiedź, a także zdradziła jej tytuł... Jesteście ciekawi? 

Powrót "Seksu w wielkim mieście"

Jeszcze niedawno były to jedynie spekulacje. Dzisiaj - jest to pewnik. Coraz częściej twórcy decydują się na odgrzanie starych produkcji. Nie wszystkie takie zabiegi rozumiemy, ale akurat w przypadku "Seksu w wielkim mieście" - nie mamy nic przeciwko. W końcu to serial kultowy, który zestarzał się przez te kilkanaście lat tylko trochę. 

Materiały promocyjne serialu

Przedstawiciele HBO Max potwierdzili, że już niebawem Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon wcielą się w najlepsze przyjaciółki, mieszkanki Nowego Jorku. Nikogo chyba nie dziwi fakt, że nie powróci wraz z nimi Kim Cattrall, która już dawno temu mówiła, że jeśli kiedyś powstanie kontynuacja serialu - ona w niej nie zagra. Podejrzewa się, że jej postać zostanie uśmiercona. Nie mamy jednak w tym temacie żadnej pewności. 

Nad produkcją nie będzie czuwał oryginalny scenarzysta serii Darren Star. Nie był on zainteresowany pracą nad powracającym serialem. Obecnie twórcy są na etapie poszukiwania showrunnerów i scenarzystów, więc na nowe odcinki przyjdzie nam trochę poczekać. 

Ale dowiedzieliśmy się już, jak będzie nazywała się kontynuacja. Zdradziła to sama odtwórczyni roli Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker. Na swoim Instagramie pokazała zapowiedź i napisała: 

Nie pomogę, ale się zastanawiam... gdzie one teraz są? 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Dzięki niej wiemy już, że serial będzie nosił tytuł "And Just Like That...". 

Nie możecie doczekać się na powrót dziewczyn? Bo my baaaardzo! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO