×

Wyszukaj artykuł

Jednak nie będzie pląsów

Sara Boruc NIE zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Wyjaśniła powód swojej decyzji

Redakcja Pinbook | 12-01-2020 | skomentuj

Sara Boruc NIE zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Wyjaśniła powód swojej decyzji

AKPA

OceńMedia plotkarskie ostatnio prześcigają się w podawaniu nazwisk osób, które wezmą udział w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Mówiono już o Julii Wieniawie, która ma szansę zgarnąć rekordową pulę za każdy jeden odcinek show, a ostatnio pojawiły się doniesienia, że na parkiecie zatańczą również Ronie Ferrari, Karolina Gilon, a także… Sara Boruc. I kiedy już wszyscy zaczęli wytykać jej, że porzuca dziecko na rzecz zarabiania kasy w „programiku” - ona szybko ucięła spekulacje.

  Zobacz także  


W rozmowie z „Pudelkiem” zdradziła jakie są powody jej decyzji.

Sara Boruc nie zatańczy

Piosenkarka byłaby zdecydowanie jedną z większych gwiazd tej edycji, jeśli tylko zdecydowałaby się na udział. Ona jednak nie wybiera się do show Polsatu. W rozmowie z „Pudelkiem” powiedziała, że bardzo cieszyła się z zaproszenia, ale jej największym celem jest teraz to, aby wychować swoje dzieci. Szczególnie zależy jej na tym, aby jak najwięcej siebie i swojej uwagi poświęcić małemu Noah.

"Taniec z Gwiazdami" mam codziennie po 17.00. Bo wtedy Noah jest już zmęczony i muzyka i tańce to jedyne, co pozwala mi dotrwać do 19. Nie mogłam przyjąć tej propozycji

- wyznała „Pudelkowi”.

Zarówno ona, jak i jej mąż wielokrotnie dostawali już zaproszenie do programu, ale póki co nie zamierzają z nich skorzystać. Któż wie – może kiedyś?


Wszystko na temat:

Gwiazdy Taniec z gwiazdami Show-biznes Celebryci Sara Boruc Polsat Wszystkie tagiKomentarze: