×

Wyszukaj artykuł


Mógł stracić stopę

Santi Cazorla się odbudował i myśli o transferze

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Santi Cazorla się odbudował i myśli o transferze

medium.com

Oceń


Kilka lat temu piłkarskim światem wstrząsnęła tragedia utalentowanego Hiszpana – Santiego Cazorli. W pewnym momencie pomocnikowi groziła nawet amputacja stopy. Długa przerwa nie przeszkodziła mu jednak wrócić do świetnej formy. Przypomnijmy, że utalentowany Hiszpan trafił na początku sezonu 2018/19 do „swojego” Villarealu. W barwach żółtej wodzi podwodnej prezentował się znakomicie – zaprocentowało to nawet powołaniem do kadry narodowej.

  Zobacz także  


Niedługo 34-latek stanie przed kolejną niełatwą decyzją. Jego obecny kontrakt z hiszpańskim klubem wygasa w czerwcu przyszłego roku. Ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której Villareal nie będzie zainteresowany jej przedłużeniem – sam zawodnik nie wyklucza jednak innego kierunku.

Cazorla w USA?

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o zainteresowaniu ze strony klubów MLS. Cazorla jest łączony między innymi z klubem Davida Beckhama – Interem Miami. Sam zainteresowany nie wyklucza takiego kierunku transferu. Cazorla przyznał, że kocha Stany Zjednoczone i nie wyklucza przenosin. Portal Transfermarkt wycenia doświadczonego pomocnika na 4 miliony euro.


Wszystko na temat:

Sport Piłka nożna La Liga Santi Cazorla Wszystkie tagiKomentarze: