Gwiazda długo na to czekała

Salma Hayek o roli w „Eternals”: „W końcu mogę być superbohaterką!”

wikipedia.org

Film „Eternals” w reżyserii Chloé Zhao będzie zupełną nowością dla fanów uniwersum Marvela. Będzie on opowiadał o nowej grupie superbohaterów, którzy w rzeczywistości są drugą rasą ludzi i którzy w tajemnicy żyją na naszej planecie już od tysięcy lat. Akcja filmu będzie się rozgrywać zaraz po wydarzeniach, które miały miejsce w filmie „Avengers. Koniec gry”. Nowa sytuacja spowodowana tymi wypadkami zmusi nowych bohaterów do wyjścia z ukrycia i przeciwstawieniu się wrogom, którzy będą zagrażać całej ludzkości.

W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć między innymi takie gwiazdy, jak: Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Don Lee, Kit Harington, Gemma Chan oraz Barry Keoghan.

Nowa rola

Rola w filmie Marvela będzie zupełną odmianą dla Salmy Hayek, która jeszcze nigdy wcześniej w swojej karierze nie wcielała się w postać superbohaterki. Wprawdzie aktorce nie są obce role w filmach akcji, w których występowała w rolach nieustraszonych kobiet z bronią w ręku, lecz tym razem gwiazda będzie mogła pokazać się w zupełnie nowej odsłonie – w roli przywódczyni grupy superbohaterów, Ajak. W jednym z ostatnich wywiadów Salma Hayek wyznała, że bardzo się cieszy z otrzymanej możliwości, na którą dość długo musiała czekać:

W wieku 53 lat w końcu mogę być superbohaterką! Gram Ajak, przywódczynię grupy superbohaterów, jakich sobie nie wyobrażacie. Poza Angeliną (Jolie). Ona urodziła się by być superbohaterką!

Aktorka przyznała także, że do wystąpienia w filmie zachęciła ją sama osoba reżyserki „Eternals”, Chloé Zhao. Już wcześniej była pod wrażeniem jej filmu „Jeździec” z 2017 roku, po którym wywnioskowała, że musi być świetna w swoim fachu.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO