×

Wyszukaj artykuł

Batalia wciąż trwa

Sąd wydał wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Zając i Krawczyka. Ograniczyli mu prawa?

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Sąd wydał wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Zając i Krawczyka. Ograniczyli mu prawa?

AKPA

OceńIch związek był szczęśliwy, a przynajmniej tak się wydawało. Byli ze sobą przez 7 lat i doczekali się bliźniaków – Roberta i Michała. Do tej pory sądzili się zarówno o opiekę nad dziećmi, jak i wysokość alimentów. Przypomnijmy, że Krawczyk doczekał się kolejnego dziecka ze swoją obecną żoną – Sylwią Juszczak. Portal Party podaje, że sąd przychylał się bardziej do wniosków Anety Zając i w związku z tym ograniczył prawa rodzicielskie Krawczykowi.

  Zobacz także  


Aneta Zając może dzięki temu samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z synami.

Co mówi prawniczka Mikołaja Krawczyka?

Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki na synami – ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić apelację. (…) Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do innych instytucji, które mogą go wesprzeć w walce o równe prawa w opiece nad synami.

Nie jest to koniec batalii – najprawdopodobniej znowu staną przed sobą w sądzie, aby dalej walczyć o dzieci, a także będą musieli ustalić kwestie alimentów.

Przypominamy, że faktycznie Zając i Krawczyk nie rozstali się w zbyt przyjemnej atmosferze. Uchodzili za szczęśliwą parę, a potem do mediów gruchnęła wiadomość o tym, że aktor zostawił swoją partnerkę dla Agnieszki Włodarczyk, z którą grał w „Pierwszej Miłości”. Związek nie przetrwał próby, a Krawczyk obecnie jest po ślubie z Sylwią Juszczak i odczekali się dziecka. Co w życiu prywatnym Anety Zając? Niestety, tego nie wiadomo.


Wszystko na temat:

Mikołaj Krawczyk Aneta Zając Sylwia Juszczak Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wojny w showbiznesie Dzieci Wszystkie tagiKomentarze: