×

Wyszukaj artykuł

Tym razem im się uda?

Maja Sablewska znowu jest z Wojciechem Mazolewskim!

Redakcja Pinbook | 13-12-2019 | skomentuj

Maja Sablewska znowu jest z Wojciechem Mazolewskim!

AKPA

OceńKilka lat temu w mediach wrzało z powodu głośnego związku Mai Sablewskiej z muzykiem jazzowym, Wojciechem Mazolewskim. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku, Ich relacja jednak zakończyła się w 2016 roku, co według licznych plotek było spowodowane niewiernością  jazzmana. Mazolewski niedługo po rozstaniu zaczął się spotykać z aktorką, Katarzyną Zawadzką. Związek ten rozpadł się około miesiąc temu, o czym już wczesniej pisaliśmy tutaj.

  Zobacz także  


Najprawdopodobniej było to związane z faktem, iż Sablewska i Mazolewski postanowili odnowić starą relację i dać sobie jeszcze jedną szansę. Podobno zaczęli ponownie się spotykać pod koniec września, co zbiega się w czasie z rozstaniem muzyka z Katarzyną Zawadzką.

 

Wspólne cechy

Sablewską łączy bardzo wiele ze znanym jazzmanem - preferują podobny styl życia oraz ubierania się, oboje również przejawiają wyraźne zamiłowanie do tatuażu. Oboje są również związani z tą samą branżą - Sablewska jest menedżerką muzyczną. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że bardzo do siebie pasują.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ważę słowa, mierzę czas... ...kto z Was lubi piątek 13go ? Ja bardzo 🍀 #sablewska #love #happy #13/13 #photography @stareoness

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

  Zobacz także  


Myślicie, że tym razem ich związek przetrwa próbę czasu?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Hellow London 🇬🇧 How are You ? #portobello #london #street #jazz #style #wojtekmazolewskiquintet #ontour #uk

Post udostępniony przez Wojtek Mazolewski (@wojtekmazolewski)

Wszystko na temat:

Maja Sablewska Wojciech Mazolewski Celebryci Miłość Gwiazdy Muzyka Wszystkie tagiKomentarze: