×

Wyszukaj artykuł


Zaskakująca decyzja

Maja Sablewska odchodzi z telewizji! Czym teraz będzie się zajmować?

Redakcja Pinbook | 21-02-2020 | skomentuj

Maja Sablewska odchodzi z telewizji! Czym teraz będzie się zajmować?

AKPA

Oceń


Maja Sablewska swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała jako menedżerka gwiazd. Współpracowała między innymi z Dodą, Edytą Górniak, Mariną Łuczenko i Tolą Szelągowską. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu, wkrótce została zatrudniona w roli jurorki w programie „X Factor”. Program ten zapewnił jej duży rozgłos, a po pracy w nim celebrytka na długo związała się z TVN-em. Jako stylistka i doradca wizerunkowy prowadziła na antenie stacji TVN Style takie programy, jak „Sablewskiej sposób na...” i „Sablewska od stylu”.

  Zobacz także  


Celebrytka ostatnio odpowiadała na pytania fanów na swoim koncie na Instagramie. Podzieliła się wówczas z nimi niespodziewaną informacją.

Zaskakująca decyzja

Jeden z internautów zapytał Sablewską o kontynuację prowadzonych przez nią i poświęconych modzie programów na TVN-ie. Jej odpowiedź okazała się wyjątkowo zaskakująca – stwierdziła bowiem, że teraz zamierza zrobić sobie przerwę od pracy w telewizji:

Przyszedł taki moment w moim życiu, że świadomie robię sobie przerwę i chcę się zająć innymi projektami, które też będą związane z modą. Ale będą się odbywały poza telewizją.

Następnie zapewniła jednak, że nie rozstaje się z telewizją na zawsze. Wyznała, że jeśli tylko pojawi się kiedyś odpowiadający jej format, z pewnością chętnie go poprowadzi:

Oczywiście nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego autorskiego programu, to jak najbardziej z tego skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć.

Maja Sablewska na razie nie zdradziła swoich dalszych planów. Wygląda na to, że nie zamierza całkowicie zniknąć z mediów.

 


Wszystko na temat:

Maja Sablewska Celebryci TVN Telewizja Programy telewizyjne Gwiazdy Instagram Wszystkie tagiKomentarze: