×

Wyszukaj artykuł

Co to za stwór?

Ryba z ludzką twarzą w Chinach? Przerażające nagranie [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 13-11-2019 | skomentuj

Ryba z ludzką twarzą w Chinach? Przerażające nagranie [WIDEO]

YouTube

OceńW internecie niemal codziennie pojawiają się szokujące nagrania i klipy, które mrożą krew w żyłach lub budzą zaciekawienie. Podobnie jest w przypadku niezwykłej ryby z Kunming w Chinach. Jedna ze spacerowiczek spostrzegła pod taflą wody coś, co przykuło jej uwagę. Kobieta od razu zaczęła nagrywać niecodzienne zjawisko. W kierunku brzegu płynęła bowiem ryba, której głowa do złudzenia przypomina ludzką twarz. Jak się okazuje – w upiornym nagraniu nie ma jednak nic niezwykłego. 

  Zobacz także  


Powodem całego zamieszania okazał się karp, którego głowa wygląda jak ludzka twarz. Nie jest to jednak odosobniony przypadek tak przerażającego i wywołującego dyskomfort zbiegu okoliczności.

Nagranie hitem sieci

Historia zna kilka przypadków ryb z „ludzką twarzą”. Jednego z takich karpi kupił kilka lat temu Brytyjczyk – wówczas niezwykłą rybę wyceniono nawet na 40 tysięcy funtów. Niepokojące nagranie z Chin szybko rozprzestrzenia się w sieci i zostało wyświetlone już setki tysięcy razy.  Filmik nagrany przez kobietę możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: The Sun


Wszystko na temat:

Szokujące historie Chiny Potwór Wszystkie tagiKomentarze: