×

Wyszukaj artykuł


Jest dość rzadko spotykane

Małgorzata Rozenek zdradziła imię, które wybrała dla dziecka!

Redakcja Pinbook | 26-02-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek zdradziła imię, które wybrała dla dziecka!

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek pojawiła się ostatnio na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Celebrytka przyszła na nią w długiej czarnej sukni, którą nieco maskowała swój okazały ciążowy brzuszek. Rozenek niebawem powita na świecie swojego trzeciego synka – jest już bowiem matką Stanisława i Tadeusza, których ojcem jest jej były mąż, Jacek Rozenek. Ojcem trzeciego dziecka jest jej obecny mąż, Radosław Majdan, dla którego narodziny dziecka będą pierwszą w jego życiu przygodą związaną z rodzicielstwem. Para bardzo długo starała się o swojego potomka, a celebrytce ostatecznie udało się zajść w ciążę dopiero dzięki zastosowaniu metody in-vitro.

  Zobacz także  


Na ramówce TVN-u Małgorzata Rozenek zdradziła w rozmowie z reporterem Plotka, że od razu po porodzie opuści nasz kraj. Dodała także, że przybrała na wadze, gdyż ciąża powoduje u niej wyjątkowy apetyt. Dziennikarzowi Jastrząb Post wyjawiła z kolei, jakie imię wybrała razem z Radosławem Majdanem dla swojego syna:

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda.

Wybór pary padł więc na wyjątkowo stare i szlachetnie brzmiące imię o angielskich korzeniach. Z pewnością będzie pasowało do imion dwóch pozostałych braci.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzisiejsza konferencja ramówkowa @tvn.pl i całej grupy @discovery pokazala, że wiosna należy do naszych programów 😁 tyle nowości, zmian i premier 💪 już niedługo rusza @amerykaexpress.tvn której nie mogę się doczekać 👏😁👍To był bardzo miły dzień, pełen ciekawych rozmów i plotek😉😁 dziękuje @rozena_ro i @lofjuwarsaw za piękną kreacje, która pozwoliła mi się poczuć niezwykle kobieco, w tym szczególnym czasie. Dziękuje też moim kochanym @beatamilczarekmakeup i @sylwia.habdas za to, ze mogę na Was liczyć już tyle lat😘 to był cudowny dzień👍 wspaniale było znowu poczuć się częścią rodziny @tvn.pl 💙💛

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Wszystko na temat:

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Celebryci Ciąża Dziecko Dzieci Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: