×

Wyszukaj artykuł

Pojawi się w 2. sezonie „The Mandalorian”?

Rosario Dawson komentuje plotki o Ahsoce Tano

Redakcja Pinbook | 17-04-2020 | skomentuj

Rosario Dawson komentuje plotki o Ahsoce Tano

wikipedia.org

OceńJuż od dłuższego czasu pojawiają się pogłoski, że twórcy serialu „The Mandalorian” postanowili w drugim sezonie włączyć do grona jego postaci bohaterkę animowanego serialu „Wojna klonów”, Ahsokę Tano. Tano jest tortugańską Jedi, która była padawanką Anakina Skywalkera. Jej głos pojawił się do tej pory w filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Pojawienie się tej postaci w wersji aktorskiej z pewnością byłoby niezła gratką dla fanów uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Nic więc dziwnego, że w mediach natychmiast pojawiły się plotki, na temat tego, kto zagra tę postać.

  Zobacz także  


Fani „Star Wars” już od dawna typowali do tej roli Rosario Dawson, więc stała się ona najbardziej prawdopodobną kandydatką. Do tej pory jednak ani ona, ani Disney czy Lucasfilm nie komentowali tych doniesień.

Jak naprawdę wygląda sytuacja?

W ostatnim czasie Rosario Dawson udzieliła wywiadu dla „Variety”, w którym została zapytana o to, czy faktycznie zamierza wystąpić w roli Ahsoki Tano w drugim sezonie „The Mandalorian”. Z jej odpowiedzi wynika, że bardzo by chciała dostać angaż w serialu, ale twórcy jeszcze nie potwierdzili oficjalnie jej udziału:

To jeszcze nie zostało potwierdzone, ale kiedy to się wydarzy, będę bardzo szczęśliwa. Jestem podekscytowana tym, by to się szybko potwierdziło. Jeśli tak będzie, to tylko dzięki fanom.

Jej występ w serialu wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobny z tego względu, że do tej pory nie ogłoszono oficjalnego castingu do drugiego sezonu produkcji. Co ciekawe, zdjęcia do niego zakończyły się w marcu 2020 roku. Jeśli więc Dawson miała zagrać Ahsokę, już by to musiała zrobić - w takim przypadku z jakichś powodów trzyma to na razie w tajemnicy.

Drugi sezon „The Mandalorian” zostanie udostępniony na platformie Disney+ jesienią 2020 roku. Jego akcja rozgrywać się będzie w okresie po upadku Imperium i przed pojawieniem się Pierwszego Przylądku. Głównym bohaterem sezonu będzie Mando, w którego wcielił się Pedro Pascal. Będzie on przemierzać odległe rejony galaktyki, które znajdują się z dala od Nowej Republiki.


Wszystko na temat:

Rosario Dawson Gwiezdne wojny Seriale Aktorzy Gwiazdy Aktorka Wszystkie tagiKomentarze: