×

Wyszukaj artykuł

Słuchaliście "Radiówki"?

Ronnie Ferrari wypuszcza nowy utwór i zapowiada płytę

Redakcja Pinbook | 17-01-2020 | skomentuj

Ronnie Ferrari wypuszcza nowy utwór i zapowiada płytę

YouTube

OceńRonnie Ferrari wszedł w rok 2020 ze statusem gwiazdy. Popularność i przychylność fanów zapewniły mu przede wszystkim utrzymane w klimacie taneczno-klubowym utwory, które zebrały miliony wyświetleń w serwisie streamingowym YouTube. Najpopularniejsze z nich to „Ruskacz” (25 milionów wyświetleń) i „Ona by tak chciała” (109 milionów wyświetleń). Niedawno światło dzienne ujrzał nowy utwór artysty. Ronnie odniósł się także do swoich najbliższych planów i muzycznych celów.

  Zobacz także  


Sporo informacji dotyczących najbliższych planów artysty możemy znaleźć w opisie pod najnowszym utworem Ronniego

Kiedy premiera płyty? 

Artysta eksperymentuje obecnie z brzmieniami i stylami muzycznymi. Jak sam mówi, próbuje w ten sposób trafić do jak największego grona odbiorców:

Już 3 track eksperymentalny [3/4], w nieco innym wcieleniu. Zdecydowanie bardziej populistyczny i stonowany - przedstawiam wam Ronniego [bez Ferrari]. Ferrari pracuje nad Ruskaczem Part2 ;)

Od dawna fani dopytują również o płytę. Artysta potwierdził, że pracuje nad albumem, który prawdopodobnie ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku. 

Chciałbym żeby każdy znalazł coś dla siebie więc... Proszę bardzo, dla wszystkich! Pracuje nad albumem który pokaże się do końca marca - wtedy ruszamy z klipami etc.

Jesteście fanami twórczości młodego wokalisty? Jego najnowszej piosenki możecie posłuchać poniżej:

 

Źródło: YouTube


Wszystko na temat:

Gwiazdy Piosenkarz Ronnie Ferrari Premiera Wszystkie tagiKomentarze: