×

Wyszukaj artykuł


Ile potrwa przerwa?

Roksana Węgiel zawiesza swoją karierę. Podała powody

Redakcja Pinbook | 13-01-2020 | skomentuj

Roksana Węgiel zawiesza swoją karierę. Podała powody

AKPA

Oceń


Roksana Węgiel miała za sobą naprawdę bardzo pracowity czas – od momentu występu w „The Voice Kids”, od razu pojechała na Eurowizję Junior 2018, a ostatnio dużo koncertowała, co zwieńczyła w 2019 roku występem na dwóch Sylwestrach. Pojawiła się zarówno w Krakowie, jak i w Zakopanem. Dopiero niedawno skończyła 15 lat, a już może pochwalić się takimi sukcesami, jakich nie mają na swoim koncie weterani sceniczni. W dodatku – również w jej życiu rodzinnym sporo się dzieje.

  Zobacz także  

Video dnia:Nastolatka stwierdziła więc, że czas odpocząć nieco od show biznesu i zająć się innymi rzeczami. Jaki jest jej powód zawieszenia kariery?

Roksana Węgiel zawiesi karierę

Ze względu na to, że jej rodzina niebawem się powiększy, a ona powita na świecie swojego drugiego brata – postanowiła wziąć sobie trochę wolnego. Okazuje się, że „Roxy” jest bardzo rodzinna i są dla niej sprawy, które są znacznie ważniejsze niż występowanie na estradzie.

Gwiazda, całe szczęście dla jej fanów, planuje tylko miesiąc wolnego. Wszystko po to, aby nacieszyć się swoim bratem. Tę wersję potwierdziła ona sama w rozmowie, którą przeprowadził z nią magazyn „Flesz”:

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim

Wszystko na temat:

Roksana Węgiel Celebryci Show-biznes Gwiazdy Wszystkie tagiDodaj komentarz