×

Wyszukaj artykuł

Wszystko nagrał dron

Tragedia w Rosji – robotnik zginął podczas remontu stadionu

Redakcja Pinbook | 04-02-2020 | skomentuj

Tragedia w Rosji – robotnik zginął podczas remontu stadionu

Fotografia poglądowa

OceńDramatyczne sceny rozegrały się w Sankt Petersburgu w Rosji. Podczas remontu tamtejszego Kompleksu Sportowo-Koncertowego runął stadion. Niestety w momencie katastrofy na obiekcie pracowało czterech robotników. Remontowali oni obiekt w ramach przygotowań do Mistrzostwa Świata w hokeju w 2023 roku. Niestety jeden z mężczyzn zginął – jego ciało odnaleziono w gruzowisku. Zdarzenie zarejestrował dron – na nagraniu widać mężczyznę, który próbuje dobiec do zawieszonej na dźwigu klatce. 

  Zobacz także  


Do tragedii doszło w momencie przecinania przez mężczyzn metalowych wsporników, które łączyły kopułę stadionu i jego podstawę. 

Śledztwo wyjaśni przyczyny tragedii

Głos w sprawie zabrał rosyjski Minister ds. Sytuacji Kryzysowych - Aleksey Anikin. Zaznaczył on, że pozostali pracownicy żyją i zostaną przesłuchani przez śledczych. SKK Peterburgskiy funkcjonował od roku 1980 – przez lata gościł wiele wydarzeń sportowych i kulturalnych. Teraz jest na ustach całego świata ze zgoła innego powodu. Prowadzone śledztwo ma wyjaśnić okoliczności i przyczyny śmierci 29-latka. Mrożące krew w żyłach nagranie możecie obejrzeć poniżej.


Wszystko na temat:

Wiadomości Szokujące historie Rosja Śmierć Wszystkie tagiKomentarze: