×

Wyszukaj artykuł

Do trzech razy sztuka

Robert Korzeniowski wziął kolejny ślub!

Redakcja Pinbook | 13-11-2019 | skomentuj

Robert Korzeniowski wziął kolejny ślub!

AKPA

OceńW minioną sobotę Robert Korzeniowski ożenił się ze swoją młodszą o 16 lat menedżerką Justyną Sobalą. Uroczysta ceremonia odbyła się w warszawskim Hotelu Europejskim. Para skrzętnie ukrywała przed mediami informację o ważnym wydarzeniu, przez co dotarła ona z pewnym opóźnieniem. Justyna Sobala jest już trzecią z kolei żoną naszego olimpijczyka. Zaledwie parę miesięcy temu Korzeniowski rozwiódł się ze swoją poprzednią żoną Magdaleną Kłys, dla której z kolei zostawił wcześniej Agnieszkę Korzeniowską, z którą spędził aż 20 lat. Młoda para postanowiła uczcić zawarcie związku małżeńskiego udziałem w Biegu Niepodległości.

  Zobacz także  


Na uroczystości nie brakowało ważnych i znanych osobistości ze świata spotu i show-biznesu, takich jak, np. Apoloniusz Tajner.


Wybitny sportowiec

Robert Korzeniowski, poza podbojami dokonanymi na polu damskich serc, ma na koncie przede wszystkim najważniejsze osiągnięcia sportowe. Nasz lekkoatleta i chodziarz jest czterokrotnym mistrzem olimpijskim, trzykrotnym mistrzem świata i dwukrotnym mistrzem Europy. Jest również rekordzistą świata w chodzie sportowym. Jako najbardziej utytułowany dotychczas polski sportowiec pod względem tytułów mistrza olimpijskiego, już przeszedł do historii polskiego sportu.


Wszystko na temat:

Robert Korzeniowski Justyna Sobala Śluby w showbiznesie Sport Warszawa Wszystkie tagiKomentarze: