×

Wyszukaj artykuł

Jakie są na to szanse?

„After Life” - będzie 4. sezon? Ricky Gervais zdradza swoje plany

Marta | dnia: 26-06-2020 | skomentuj

„After Life” - będzie 4. sezon? Ricky Gervais zdradza swoje plany

"After Life"/Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Niedawno twórcy serialu „After life” otrzymali zamówienie na stworzenie trzeciego sezonu. Informacje te pojawiły się kilkanaście dni po premierze drugiej odsłony oraz po tym, jak Netflix podpisał wieloletnią umowę z twórcą oraz gwiazdorem serialu, Rickym Gervaisem. Przewiduje ona nie tylko udział aktora w nadchodzącym sezonie serialu, ale również w wielu innych produkcjach, które powstaną w przyszłości na potrzeby platformy. Wśród nich znalazł się między innymi specjalny odcinek świąteczny „After Life”. Od razu więc pojawiły się przypuszczenia, że powstanie również czwarta odsłona cieszącego się popularnością serialu. Niedawno Gervais postanowił osobiście rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

  Zobacz także  


Pierwszy odcinek serialu „After Life” ukazał się 8 marca 2019 roku. Serial reżyseruje Ricky Gervais, który wciela się w nim również w postać głównego bohatera - pogrążonego w żałobie dziennikarza, Tony’ego Johnsona.

Jakie są szanse na 4. sezon?

Udział w serialu „After Life” jest do tej pory najdłuższą w karierze Ricky’ego Gervaisa przygodą z tego rodzaju produkcjami. Niedawno aktor udzielił wywiadu dla Radio Times, podczas którego stwierdził, że nie zamierza zbyt długo kontynuować pracy przy produkcji. Zdradził, że podjął już decyzję, że nawet jeśli serial będzie się cieszył rosnącą popularnością na Netflixie, nie zgodzi się na stworzenie czwartego sezonu. Podkreślił przy tym jednak, że nakręcenie kolejnej odsłony jest bardzo ciekawą i pociągającą propozycją:

Nigdy nie mów nigdy, ale mówi się takie rzeczy, żeby potem pamiętać, bo to kuszące, bardzo kuszące. Publiczność myśli, że chce kolejnego sezonu, ale oni tego nie wiedzą, nie są pewni, więc trzeba do tego podchodzić ostrożnie.

Podczas rozmowy twórca i gwiazdor „After Life” nie ukrywał, że bardzo przywiązał się do serialu. Jak mówił, stworzył trzecią serię głównie dlatego, że pokochał występujące w nim postaci, miasteczko, a także swojego serialowego psa. Wszystko wskazuje jednak na to, że trzeci sezon będzie już finałem „After Life”. Na razie nie wiadomo, kiedy ekipa rozpocznie prace na planie w Wielkiej Brytanii. Nie podano więc jeszcze planowanej daty premiery trzeciej odsłony produkcji.

Nie możecie się doczekać trzeciego sezonu „After Life”? W tym czasie polecamy obejrzeć świetną komedię „Solista”. Odpowiednią dawkę rozrywki i humoru zagwarantują również filmy „Skaut” oraz „Paryż na bosaka”.


Wszystko na temat:

Ricky Gervais Seriale Seriale online Aktorzy Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz