Szalone przygody wracają

Rick i Morty – zapowiedź 5. sezonu!

Materiały promocyjne serialu

Animacje dla dorosłych cieszą się sporym zainteresowaniem i chętnie oglądane są za pośrednictwem serwisów streamingowych. Doskonałym przykładem jest tutaj „Ricki i Morty”, których przygody podbiły serca także polskich fanów. Kreskówkę w polskiej wersji językowej oglądać można na Netfliksie. Jej fanów już niedługo czeka premiera piątego sezonu – na razie nieznana jest niestety polska premiera produkcji. Czas na oczekiwanie umilić może zwiastun piątego sezonu, który niedawno pojawił się w sieci.

Kreskówka „Rick i Morty” to pełna zwariowanego humoru kreskówka o naukowcu i jego wnuku, którzy przeżywają niesamowite przygody w różnych wymiarach i wszechświatach. Nieobliczalny humor, nietuzinkowa fabuła i wulgarny momentami humor to cechy rozpoznawcze serii.

Rick i Morty – zwiastun 5. sezonu

Zwiastun piątego sezonu opublikowała amerykańska stacja Adult Swim, która odpowiedzialna jest za produkcję. Nowe odcinki popularnej kreskówki zadebiutują w staniach już 20 czerwca 2021 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że na premierę kolejnych przygód naszych ulubionych bohaterów nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Poniżej znajdziecie wspomniany wcześniej zwiastun, który zapowiada naprawdę szaloną fabułę.

Szulasz innych kreskówek dla dorosłych? Polecamy produkcje BoJack Horseman i Family Guy.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO