×

Wyszukaj artykuł

Zobaczył ducha?

ReZigiusz spędził 24 godziny w opuszczonej bazie wojskowej

Redakcja Pinbook | 13-03-2020 | skomentuj

ReZigiusz spędził 24 godziny w opuszczonej bazie wojskowej

youtube.pl

OceńReZigiusz opublikował ostatnio na YouTube nagranie, na którym pokazał, jak wraz z grupą znajomych wybrał się do opuszczonej bazy wojskowej. Postanowili zaryzykować i spędzić w niej całe 24 godziny. Na początku filmiku widać, jak wszyscy żądni przygód młodzi eksploratorzy zbliżają się do opuszczonego obiektu, którego widok już z daleka może przyprawiać o dreszcze. ReZigiusz jednak z właściwym sobie optymizmem nie daje się wystraszyć i razem z grupą wchodzi do popadających w ruinę budynków. Na początku wszystko wydaje się normalne. Gdy jednak nadchodzi noc, w starej bazie zaczynają dziać się dziwne rzeczy…

  Zobacz także  


W pewnym momencie z jednego z pomieszczeń zaczynają dobywać się dziwne dźwięki. Grupa ReZigiusza ucieka w popłochu z głośnym krzykiem i wszystkich powoli zaczyna ogarniać panika na myśl, że trzeba będzie w tym upiornym obiekcie przespać całą noc:

Nie no, to jest chore, nie? Te drzwi mnie tak schizują, że ja nie jestem w stanie zejść tam na dół. No nie ma szans.

Dla bezpieczeństwa postanawiają porobić przy drzwiach „pułapki”, które pozwolą im zauważyć czyjąś niepożądaną obecność. W końcu jednak, po pełnej niepokoju nocy, wszystko dobrze się kończy i youtuber wraz ze znajomymi dożywa poranka. Jesli chcecie się dowiedzieć, co ich jeszcze spotkało w opuszczonej bazie wojskowej, zobaczcie całe nagranie:

 

  Zobacz także  


Kim jest ReZigiusz?

ReZigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń, jest polskim youtuberem. Swój pierwszy kanał na YouTube o nazwie reZiGaming założył w 2010 roku. Początkowo publikował serię gameplayów „Minecraft na modach”. Potem tworzył takie serie, jak „THE FOREST” czy „GTA V”, a także vlogi i Q&A. ReZigiusz prowadzi również video bloga, na którym prezentuje swoje przygody ze znajomymi. Znany jest między innymi z nagrań, w których pokazuje, jak spędził 24 godziny w różnych dziwnych miejscach, np. na pustyni, czy w lesie. Gamer angażuje się w akcje charytatywne – w akcji „ReZimy Dobrem” udało mu się zebrać 300 tys. zł na pomoc dla chorych dzieci poprzez sprzedaż gadżetów ze swojego sklepu ReziStyle. Co ciekawe, youtuber współpracował z TVP przy tworzeniu „The Voice od Poland” i jest ambasadorem wydarzenia MeetUp. Obecnie kanał ReZigiusza ma 3,91 mln subskrypcji.

Wszystko na temat:

ReZigiusz YouTube Celebryci Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: