×

Wyszukaj artykuł

Aktor uczcił pamięć znanego piosenkarza

„Deadpool” - Ryan Reynolds pokazał alternatywną scenę filmu

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

„Deadpool” - Ryan Reynolds pokazał alternatywną scenę filmu

wikipedia.org

OceńRyan Reynolds jest obecnie jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Ostatnio rozgłos przyniosła mu zwłaszcza rola głównego bohatera w filmie „Deadpool”, który powstał w 2016 roku. Aktor idealnie odnalazł się w postaci, która ma niewiele wspólnego z klasycznymi amerykańskimi superbohaterami, takimi jak Superman, czy Kapitan Ameryka – Deadpool bez namysłu i brutalnie morduje swoich wrogów, a jego zachowanie, mówiąc delikatnie, pozostawia wiele do życzenia. W ubiegły weekend aktor postanowił pokazać swoim fanom niepublikowaną dotąd scenę z filmu.

  Zobacz także  


Ryan Reynolds na Twitterze pokazał alternatywną scenę z filmu „Deadpool”, w której główny bohater walczy po pościgu na wiadukcie ze swoim największym przeciwnikiem, Ajaxem.

Hołd dla piosenkarza

Gwiazdor w swoim poście poinformował, że twórcy filmu zastanawiali się, czy w scenie walki na wiadukcie Reynolds nie powinien śpiewać utworu popularnego piosenkarza muzyki country, Kenny’ego Rogersa. Zrezygnowali jednak z tego na rzecz wersji, w której Deadpool w trakcie starcia prowadzi dialog, którego tematem jest jego własne pochodzenie. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że Kenny Rogers zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 81 lat - Ryan Reynolds postanowił uczcić więc jego pamięć, dzieląc się nagraniem alternatywnej sceny z filmu, w której śpiewa jego piosenkę, pt. „The Gambler”. Podkreślił przy tym, że jej nagrywanie było dla niego wyjątkowo radosnym przeżyciem. Poniżej możecie zobaczyć, dlaczego aktor tak dobrze się przy tym bawił:


Wszystko na temat:

Ryan Reynolds Filmy Film Aktorzy Gwiazdy Muzyka Celebryci Kino Twitter Wszystkie tagiKomentarze: