Wcieli się w postać złej dyrektorki

Ralph Fiennes wystąpi w ekranizacji musicalu „Matylda”

Niebawem rozpoczną się prace nad adaptacją musicalu teatralnego „Matylda”, który powstał w oparciu o powieść Ronalda Dahla. Nowa produkcja ma być inspirowana także filmem o tym samym tytule w reżyserii Danny’ego DeVito z 1996 roku. Okazuje się, że w jednej z głównych ról wystąpi Ralph Fiennes. Aktor, który świetnie odnajduje się w roli czarnych charakterów (jedną z jego słynniejszych kreacji jest między innymi rola Lorda Voldemorta w filmach z serii o Harrym Potterze), ponownie wcieli się w dość nieprzyjemną postać. Tym razem jednak przyjdzie mu zagrać rolę… demonicznej kobiety.

wikipedia.org

W ekranizacji „Matyldy” od Netflixa, Ralph Fiennes zagra złowieszczą dyrektorkę szkoły, pannę Trunchbull. Wiadomo już, że w nowej produkcji wystąpi również Jodie Comer, która wcieli się w rolę panny Honey.

Niezwykły talent Matyldy

Nowy film opowie o losach kilkuletniej dziewczynki o imieniu Matylda, która jest obdarzona wyjątkowymi zdolnościami telekinezy. Od urodzenia była zaniedbywana przez rodziców. Jej nieciekawe życie ulega diametralnej zmianie, gdy trafia do szkoły. To właśnie tam jej talent odkrywa jedna z nauczycielek, panna Honey. Matyldzie nie będzie jednak łatwo rozwijać swoje nadprzyrodzone zdolności – będą próbowali to uniemożliwić nie tylko jej despotyczni rodzice, ale także wyjątkowo antypatyczna dyrektorka szkoły, panna Trunchbull.

Nowy film z udziałem Ralpha Fiennesa pojawi się nie tylko na Netflixie, ale również trafi do dystrybucji kinowej w Wielkiej Brytanii. Adaptację przygotowuje reżyser sztuki teatralnej „Matylda”, Matthew Warchus. Za scenariusz będzie odpowiedzialny z kolei Dennis Kelly, laureat nagrody Tony. Na razie jeszcze nie podano daty premiery nowej produkcji.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO