×

Wyszukaj artykuł

Youtuber ma szansę na wygraną?

Rafonix już niedługo zmierzy się z Golą na gali Fame MMA!

Marta | dnia: 06-03-2020 | skomentuj

Rafonix już niedługo zmierzy się z Golą na gali Fame MMA!

youtube.pl

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Już 28 marca w Częstochowie odbędzie się 6. gala Fame MMA. W walce wieczoru zobaczymy Martę Linkiewicz w zupełnie nowym wydaniu, która zmierzy się z debiutującą Zusje. W oktagonie ponownie zobaczymy też Marcina Najmana, który podczas poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone mu przez Piotra „Bestię” Piechowiaka. Don Kasjo zmierzy się ze znanym z programu „Ex Na Plaży” Maciejem Ratajem. Czekają nas także długo wyczekiwane walki Macieja Szewczyka z Dawidem Ambroziakiem, Arkadiusza Tańculi z Alanem Kwiecińskim, Bartosza Kubika z Cypisem i L Pro z Kubańczykiem.

  Zobacz także  


Wiele osób z niecierpliwością czeka również na walkę zawodnika MMA Wojtka Goli i Rafonixa. Na poprzedniej gali youtuber poniósł sromotną porażkę w walce z Isamu.

Kim jest Rafonix?

Rafonix, czyli Marcin Krasucki, jest pochodzącym z Białegostoku streamerem. Swój kanał założył w 2016 roku. Zamieszcza na nim przede wszystkim nagrania z różnego rodzaju gier. Początkowo grał w Tibię, a następnie zajął się takimi grami, jak Counter Strike: Globel Offensive czy Grand Theft Auto V: Online. Youtuber wzbudza wiele kontrowersji, co przyczyniło się do jego popularności – na Facebooku ma ponad 90 tys. polubień, a na Instagramie jest obserwowany przez blisko 108 tys. użytkowników. Z powodu zawartych w jego nagraniach wulgarnych treści, a także stosowania przemocy podczas streamowania, jego konto było wielokrotnie blokowane. Rafonix w 2019 roku został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata za urządzenie publicznego polowania na internautę Kuracyję z portalu Wykop.pl, którego przebieg transmitował na żywo w internecie.


Wszystko na temat:

Rafonix Fame MMA MMA YouTube Celebryci Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz