×

Wyszukaj artykuł

Pierwszy odcinek już niedługo!

„Pewnego razu… w Hollywood” - Rafał Zawierucha poprowadzi show z udziałem ekipy filmowej

Redakcja Pinbook | 14-05-2020 | skomentuj

„Pewnego razu… w Hollywood” - Rafał Zawierucha poprowadzi show z udziałem ekipy filmowej

Materiały prasowe

OceńW najbliższą niedzielę, 17 maja, pojawi się pierwszy odcinek prowadzonego na Instagramie programu „Zawierucha filmowa”. Jak się można domyślać po tytule, jego autorem, pomysłodawcą i prowadzącym jest Rafał Zawierucha. Okazuje się, że wraz z premierą programu aktor przygotował dla fanów niemałą niespodziankę. Do swojego nowego show zaprosił osoby z ekipy pracującej przy ostatnim filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”. Z pewnością możliwość wirtualnego spotkania się z twórcami tego obsypanego nagrodami filmu, będzie niezłą gratką dla fanów twórczości amerykańskiego reżysera.

  Zobacz także  


„Zawierucha filmowa” ma być programem, który będzie poświęcony ciekawym filmom. Rafał Zawierucha o swoim nowym projekcie zaczął wspominać w mediach społecznościowych już kilka dni temu. Już wcześniej mówił, że od dawna marzył o stworzeniu programu, w którym będzie mógł prowadzić dyskusje o kinie, a także polecać najciekawsze tytuły, które jego zdaniem są warte obejrzenia.

Goście z Hollywood

We wtorek 12 maja podczas relacji na żywo aktor rozmawiał z Magdaleną Steczkowską. To właśnie wtedy postanowił zdradzić, że w prowadzonym przez niego programie zobaczymy ekipę z „Pewnego razu… w Hollywood”. Rafał Zawierucha, który w filmie Quentina Tarantino wcielał się w rolę Romana Polańskiego, nie powiedział jednak, kogo dokładnie będzie gościł w najbliższą niedzielę. Podczas rozmowy ze Steczkowską wyjawił za to kilka szczegółów nowego programu. Zaznaczył przy tym, że jego celem jest między innymi wspieranie innych twórców, jak również osób, które dopiero przymierzają się do postawienia swoich pierwszych kroków w kierunku kariery filmowej:

Będziemy rozmawiać o filmie, o sytuacjach z planu, o przygotowaniach do roli, o budowaniu postaci, podstawowych wartościach i elementach, na które zwracają uwagę twórcy. (…) Chciałbym, żeby osoby, które są już na innym pułapie, też nie bały się wciągania innych na pokład. To jest to, co powiedzieli mi kiedyś producenci „Żądła”: „Musisz szanować każdego człowieka, nawet tego, co sprząta, bo nigdy nie wiesz, kiedy on cię przeskoczy i sobie o tobie przypomni”.

Pierwszy odcinek programu „Zawierucha filmowa” ma się ukazać na instagramowym profilu Rafała Zawieruchy w niedzielę, 17 maja, o godzinie 18:00. Kolejne odcinki mają się także pojawiać w środy o 20:00. Co ciekawe, każdemu spotkaniu będzie towarzyszył konkurs, w którym będzie można wygrać autografy gości. Widzowie będą mogli również zadawać pytania występującym w programie gwiazdom.


Wszystko na temat:

Rafał Zawierucha Quentin Tarantino Filmy Aktorzy Instagram Wszystkie tagiKomentarze: